• Kategorie
  • Gra planszowa Lotto/Bingo Dżungla YAM

Wydawnictwo Scratch
Grupa wiekowa 4+
Obudowa pudełko
Wymiary 265x247 mm
104.27
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Mało

Rodzinna gra przypominająca zabawę w bingo lub lotto. Zadaniem graczy jest zakrycie na swojej planszy całego rzędu z rysunkami. Dodatkowo gracze otrzymują znaczniki do zakrywania pól. Ruch każdego z graczy polega na rzucaniu kostkami z rysunkami uroczych zwierzątek. Super zabawa:) Powodzenia!

Gra Dżungla YAM to nie tylko wspaniała zabawa dla najmłodszych dzieci, ale również świetny prezent na urodziny zapakowany w piękne, ręcznie wykonane pudełko.

W zestawie znajdują się: 4 identyczne plansze do gry ( wysokiej jakości tektura, 19 x 12 cm), 32 żetony w 4 kolorach (po 8 szt dla każdego gracza), 5 drewniach kostek do gry z rysunkami uroczych zwierzątek.

Wiek: 4+

Przykładowy scenariusz gry i zasady przy rzucaniu kostkami:

Przygotowanie:

Każdy z graczy otrzymuje planszę oraz 8 żetonów w takim samym kolorze. Kostki leżą na środku.

Rozgrywka:

Grę rozpoczyna najmłodszy z graczy. Dalej gra odbywa się zgodnie ze wskazówkami zegara. Każdy gracz w swoim ruchu może rzucić kostkami 3 razy w zależności co wyrzucił za pierwszym, drugim razem. Na przykład: jeśli gracz wyrzucił za pierwszym razem 2 małpki to może te kostki odłożyć i rzucić po raz drugi trzema pozostałymi kostkami. Gdy uda mu się wyrzucić małpkę to będzie miał razem 3 i wówczas może na swojej planszy zakryć swoim żetonem rysunek z małpką. Jeśli nie uda mu się wyrzucić 3-ciej małpki , rzuca ostatni raz.

Zasady zakrywania pól na planszy:

Pole ze zwierzątkiem (panda, papuga niebieska, papuga biała, tygrys, słoń, małpa): gracz może je zakryć swoim żetonem jeśli w swoim ruchu wyrzucił 3 takie same zwierzątka

Pole ze wszystkimi zwierzątkami: gracz może je zakryć swoim żetonem jeśli w swoim ruchu wyrzucił 5 różnych zwierzątek

Zielone pole z 4 kropkami: gracz może je zakryć swoim żetonem jeśli w swoim ruchu wyrzucił 4 identyczne zwierzątka

Zielone pole z 5 kropkami: gracz może je zakryć swoim żetonem jeśli w swoim ruchu wyrzucił 5 identycznych zwierzątek YAM natychmiastowa WYGRANA!!!

Zwycięstwo w grze:

Gracz, który jako pierwszy ma rząd 4 żetonów, wygrywa grę. - Jeśli gracz zdobędzie Yam (5 identycznych zwierząt) podczas swojego ruchu, natychmiast wygrywa grę.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy