• Kategorie
  • 1974 Cóż to był za rok!

98.00 -9% 89.50
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
98
egz. Do przechowalni
Realizacja od ręki w Krapkowicach
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Średnia dostępność
ISBN 9788396926128

Elegancki prezent na 50 urodziny
Cofnijmy się w czasie, aby uczcić Twój rok - rok 1974 - dzięki tej eleganckiej 96-stronicowej książce wypełnionej humorem, ciekawostkami i archiwalnymi zdjęciami. Ta publikacja stanowi idealny, wyjątkowy i przemyślany prezent dla każdego, kto urodził się lub wszedł w związek małżeński w 1974 roku.
Wybierz się w podróż wraz ze wspomnieniami swoimi lub bliskiej osoby (wszak to idealny prezent dla małżonka, rodzica czy rodzeństwa), odkrywając ludzi, miejsca i wydarzenia, które uczyniły rok 1974 tak wyjątkowym i niepowtarzalnym, wpływając na świat, który znamy dzisiaj.
Za pomocą tej książki-prezentu wzbudzisz pozytywne emocje, wspomnienia i radość. Pomyśl, jak będziesz się czuć, widząc wybuchy śmiechu 50-latka, kiedy będzie wspominał swoją. Tak, właśnie do tego będzie prowadziło podarowanie mu prezentu z serii wydawnictwa Hilaris. (Ostrzegaliśmy!)
Wyobraź sobie, że podróże w czasie stały się rzeczywistością, a pewnego pięknego poranka budzisz się i widzisz, że przeniosłeś się w czasie, do roku 1974. Jak wyglądało życie typowej rodziny, w typowym mieście, gdzieś w Polsce?
Rok 1974, uwięziony za żelazną kurtyną, ale wyglądający już z nadzieją ku Zachodowi, był rokiem poszukiwania - kierunku, wolności, rozwoju. W książce „1974. Cóż to był za rok!" przedstawiamy jednak nie tylko wymieniony rocznik, ale i kolejne dekady życia solenizanta.
Co znajduje się w środku?
Publikacja jest podzielona na 6 rozdziałów:

Rok twojego urodzenia - 1974 - Jesteś noworodkiem
I dekada - 1975-1984 - Jesteś dzieckiem
II dekada - 1985-1994 - Jesteś nastolatkiem
III dekada - 1995-2004 - Twoja dorosłość
IV dekada - 2005-2014 - Twoja dojrzałość
V dekada - 2015-2024 - A teraz kim jesteś?

Każdy z rozdziałów książki „1974. Cóż to był za rok!" różni się od kolejnego kolorystyką i patternem/deseniem. Graficy od początku mieli pomysł na użycie w środku publikacji... kratek. Następnie poszerzyli go o dodatkowe kształty i różnorodne zestawienia kolorystyczne, co stworzyło konkretne desenie/patterny nawiązujące mniej więcej do stylistyki danych dekad. Chcieli w ten sposób odróżnić poszczególne dekady od siebie, pokazując jednocześnie ewolucję kultury, wzornictwa i stylistyki. Jednak punktem wyjścia wciąż pozostała kratka (kwadrat). Zastosowanie różnorodnych zestawień kolorystycznych ze stylistyki vintage znacząco wzbogaca odbiór.
Jak wygląda książka „1974. Cóż to był za rok?"
• Format: 177 x 254 mm
• 96 kolorowych stron
• Papier Munken - najlepszy obecnie na rynku!
• Oprawa twarda, szyto-klejona, z miłą w dotyku folią soft touch
Warto podkreślić - ponieważ często pytają o to potencjalni czytelnicy - że publikacja ta nie jest personalizowana ani nie jest zapiskami / dziennikiem / pamiętnikiem. Jedyne elementy personalizacji to: miejsce na życzenia/dedykację na początku książki oraz miejsce na prywatne zdjęcia na jej końcu. Zobacz na zdjęciach powyżej zawartość produktu.
Czym są książki na prezent?
Książka na Prezent to seria wydawnicza, która powstała w 2023 roku w wydawnictwie Hilaris. „1974. Cóż to był za rok!" jest trzecią publikacją (lubimy je nazywać „rocznikami") w tej serii. W planie wydawniczym są już oczywiście kolejne roczniki. Każda książka będzie poświęcona jednemu rocznikowi. W środku znajdują się opisy różnych dziedzin życia (np. polityki, sportu, kultury, mody) z roku urodzenia solenizanta oraz kolejnych dekad jego życia.
Seria nie będzie ograniczać się do publikacji urodzinowych. W perspektywie wydawnictwa są również książki z okazji rocznicy ślubu - wówczas znajoma para (rodzice? dziadkowie?) będzie mogła powspominać pierwsze lata swojego małżeństwa, poczyta również m.in. o głośnych ślubach z tamtych czasów.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy