• Kategorie
  • Dopasuj kolorowy wzór

Wydawnictwo BS Toys
Grupa wiekowa 8+
Obudowa pudełko
Wymiary 303x227 mm
150.21
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Średnia dostępność

Gra Dopasuj kolorowy wzór to gra dla graczy lubiących wyzwania. Liczy sie szybkość, dobra pamięć i koncentracja.

Do dyspozycji graczy są duże, drewniane kolorowe paski oraz płytki ze wzorem kropek. Twoim zadaniem jest tak dopasować paski, aby przedstawiały dokładnie taki sam wzór z kropek jak ten na karcie. Zrób to jako pierwszy z graczy i wygraj rozgrywkę!

W zestawie znajdują się następujące elementy: drewniane paski (2 x 27 cm), przeźroczyste karty ze wzorem w kropki (11 x 9 cm) oraz instrukcja w języku polskim.

Przygotowanie gry:

Każdy gracz otrzymuje zestaw 6 pasków. Następnie potasuj wszystkie karty i umieść je w stosie na stole (wzorem do góry). Następnie gracze biorą kartę z wierzchu stosu i szybko przesuwają paski tak, aby uzyskać ten sam wzór co jest na ich karcie. Aby wygrać rundę, musisz jako pierwszy położyć swoją kartę na swoich paskach z kolorowymi kropkami pasującymi do wzoru z karty. Zachowaj zwycięską kartę, ponieważ zwycięzcą jest ten gracz, który jako pierwszy zdobędzie 7 kart. Gdy któryś z graczy ułoży łamigłówkę, obaj gracze jednocześnie biorą nową kartę i rozgrywają kolejną rundę. Jeśli umieścisz kartę i jest ona niewłaściwa, graj dalej, dopóki jej nie zdobędziesz!

Zasady:

Możesz przesuwać paskami w następującyh kierunkach:

Przesuwaj paski na boki

Przekładaj paski z góry na dół

Zamieniaj kolejność

Nie kładź pasków w pionie

Wiek: 8+

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy