• Kategorie
  • Ceramiczne kamienie do gry w go (181+180 szt.)

Wydawnictwo Mateusz Surma
Obudowa folia
Wymiary 220x140x30 mm
378.32
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Jednostronnie wypukłe kamienie ceramiczne do gry w Go z wysoką odpornością na stłuczenia.
Zestaw solidnych kamieni do gry w Go składa się ze 181 kamieni czarnych i 180 kamieni białych, które są zapakowane w dwa plastikowe woreczki.
Średnica kamienia: 22 mm
Wysokość kamienia: 6 mm
Waga kamieni do gry w Go: 1,6 kg
Oferujemy również możliwość zakupu dowolnej innej ilości kamieni (możesz wybrać 1 czarny lub 1 biały kamień i później zmienić ilość w koszyku).
Wiele rodzajów kamieni ceramicznych lub szklanych tłucze się po upadku na ziemię. Grając w Go z dziećmi, szybko można się przekonać, że po kilku zagranych partiach, sporo kamieni będzie nadawało się jedynie do wyrzucenia do śmieci.
Alternatywą są kamienie plastikowe, które są nawet tańsze od kamieni ceramicznych i szklanych. Jednak komfort gry w Go kamieniami plastikowymi pozostawia wiele do życzenia.
Grając naszymi kamieniami, możesz być absolutnie pewny, że komfort gry w Go będzie na bardzo wysokim poziomie.
Kolory kamieni - czarny i biały - są bardzo wyraźne. Kamienie nie są błyszczące, a co za tym idzie - oczy się tak nie męczą podczas wielogodzinnych partii Go.
Oferowane przez nas kamienie do gry w Go są twardsze i bardziej wytrzymałe od popularnych kamieni ceramicznych "yunzi".
Nasze kamienie do gry w Go zostały wyprodukowane przy pomocy nowej, ulepszonej technologii wyrobu kamieni. Technologia ta jest opatentowana przez producenta.
Ciekawostka 1: Gdy ustawimy kamienie pod światło, białe kamienie będą jaśniejsze, a czarne kamienie będą jaśniejsze i odrobinę zielone. Nie ma to jednak praktycznie żadnego znaczenia podczas partii, gdyż ta strona kamienia, do której dociera światło, ciągle pozostaje "monotonna", czyli biała lub czarna.
Ciekawostka 2: Naturalnym procesem jest pokrywanie się czarnych kamieni białym proszkiem. Jest to spowodowane utlenianiem się materiału, z którego są wykonane czarne kamienie. Wystarczy jednak co jakiś czas zanurzyć kamienie w wodzie (raz na kilka miesięcy powinno spokojnie wystarczyć), a kamienie znów będą zupełnie czarne. Po umyciu i wysuszeniu kamieni można również dodać do nich odrobinę dowolnego oleju mineralnego (np. oleju do maszyny do szycia) i przetrzeć - kamienie będą jaśniejsze.
Nie znajdziesz lepszych jednostronnie wypukłych kamieni ceramicznych do gry w Go.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy