• Kategorie
  • Joker/Harley. Zabójczy umysł

Wydawnictwo EGMONT
Autor Kami Garcia, Mico Suayan, Jason Badower, Mike May
Stron 304
Rok wydania 2022
Oprawa twarda
113.66
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Średnia dostępność
ISBN 9788328196148

Odrażające akty przemocy to nic niezwykłego w Gotham City. W najtrudniejszych przypadkach lokalnej policji konsultacji udziela Harley Quinn - profilerka i psychiatra sądowy. Od pamiętnej nocy, gdy odkryła ciało swojej współlokatorki naznaczone przez seryjnego mordercę znanego jako Joker, ta sprawa nie daje jej spokoju.

Pięć lat po zabójstwie nadal nie ujęto sprawcy, a rozpoczyna się kolejna seria przerażających morderstw. W miarę jak poziom okrucieństwa eskaluje, a zbrodnie stają się coraz bardziej wyszukane, obsesja Harley na punkcie znalezienia odpowiedzialnego za nie psychopaty się pogłębia. Kiedy przeszłość i teraźniejszość w końcu się spotykają, Harley musi zdecydować, jak daleko jest gotowa się posunąć i ile granic przekroczyć, żeby ostatecznie rozwikłać tajemnicę.

"Joker/Harley - Zabójczy umysł" ze scenariuszem autorki bestsellerów z listy "New York Timesa" Kami Garcii ("Piękne istoty", "Unbreakable", "The X-Files Origins: Agent of Chaos"), rysunkami Mica Suayana ("Bloodshot Reborn"), Jasona Badowera ("Wonder Woman '77") i Mike'a Mayhew ("Star Wars") to niezwykle oryginale ujęcie postaci Jokera i Harley Quinn. Wykorzystanie psychiatrii sądowej i specjalistycznych profili psychologicznych pozwoliło stworzyć pełnokrwiste, wiarygodne wcielenia tych antybohaterów, bardziej przerażające od wszelkich psychotycznych fantazji.

Album zawiera materiały pierwotnie opublikowane w amerykańskich zeszytach "Joker/Harley: Criminal Sanity" #1-8 oraz "Joker/Harley: Criminal Sanity Secret Files" #1.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy