• Kategorie
  • Rodzina - karty z pytaniami dla całej rodziny

Wydawnictwo Rozmawiaj.MY
Obudowa pudełko
Wymiary 135x135x45mm
162.59
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Mało

Wierzymy, że komunikacja jest podstawą tworzenia dobrych relacji. Zadawanie odpowiednich pytań pozwala nam jeszcze lepiej poznać członków naszej rodziny - dzieci, rodziców czy dziadków.


GRA
To stworzona we współpracy z psychologami gra, która zwiększa kreatywność, umiejętności komunikacyjne i zachęca zarówno dzieci jak i dorosłych do refleksji. Pozwala dobrze się bawić i budować więzi między członkami rodziny. Głównym celem gry jest poprawa komunikacji oraz zwiększenie bliskości. Starannie wyselekcjonowane pytania dają Ci szansę na jeszcze lepsze poznanie Twoich najbliższych.


DLA KOGO?
Gra przeznaczona jest dla 2 do 10 graczy - dzieci i rodziców, ale również innych członków rodzin (dziadków, cioć, wujków), osób od 5 do 105 lat. Starannie opracowane pytania stworzą przestrzeń, w której możecie szczerze komunikować się ze sobą i lepiej się poznawać.

Gra składa się z trzech typów pytań: o Wasze uczucia i emocje, dotyczących Waszej rodziny i jej członków oraz pytań o zróżnicowanej tematyce, pozwalające Wam się jeszcze lepiej poznać.


ZASADY
Gra opiera się na naprzemiennym zadawaniu pytań, szczerych odpowiedziach i aktywnym słuchaniu. Tutaj nie ma żadnych punktów i wygranych. Zwycięzcami jesteście wszyscy, a nagrodą jest wysokiej jakości czas spędzony z członkami rodziny.


JAKOŚCIOWY CZAS
rozmawiaj.MY RODZINA pomaga jeszcze lepiej się poznać i komunikować. Poprzez zadawanie odpowiednich pytań poruszacie tematy zabawne i poważne, o których możliwe, że nigdy nie rozmawialiście. Możecie zagrać w grę w sobotnie popołudnie, na rodzinnej wycieczce, w aucie, w odwiedzinach u dziadków - każda okazja jest dobra.


PREZENT IDEALNY?
rozmawiaj.MY RODZINA to świetny pomysł na prezent urodzinowy, imieninowy czy na Boże Narodzenie. Każda okazja jest idealna aby obdarować kogoś naszą grą. To wspaniały prezent dla każdego kto ma dzieci (lub wnuki, kuzynki, siostrzenice) w wieku starszym niż 5 lat.


ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:


  • 50 kart z pytaniami
  • 2 karty z kołami ratunkowymi (czas i stop)
  • eleganckie pudełko z tektury introligatorskiej, zamykane na magnes, oprawione w folię satynową (w dotyku jak skóra)
  • instrukcja
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy