• Kategorie
  • Pakiet: Miś Tuliś

Wydawnictwo Amberek
Autor David Melling
Stron 120
Rok wydania 2023
Oprawa twarda
97.29
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Duża dostępność
ISBN 9788324182565

MISIA TULISIA KOCHAJĄ DZIECI W 30 KRAJACH!
Miś Tuliś to współczesna klasyka! "Guardian".
Trzy tomy kultowej serii o Misiu Tulisiu, którą kochają dzieci w 30 krajach teraz w pakiecie!
Miś Tuliś to ulubiony przyjaciel milionów dzieci na całym świecie. Rozczula, wzrusza, bawi i rozśmiesza. Łagodnie i z humorem w kipiących akcją, przepięknie ilustrowanych książkach oswaja najmłodszych z nowymi doświadczeniami i przeżyciami o silnym ładunku emocjonalnym.

Kochamy cię, Misiu Tulisiu
Cudowna pochwała przyjaźni i potwierdzenie, że wszyscy kochamy Misia Tulisia.
Bo jak można nie kochać Misia, który zawsze służy pomocą, kocha wszystkich i rozdaje tyle wspaniałych przytuleń? Biedny Miś Tuliś! Tak bardzo chciałby mieć najlepszego przyjaciela.
Wszyscy wokół mają: Puszatka, Krowa, Króliki, Śmieszki. Tylko on nie. A może tylko tak mu się wydaje i nie widzi, że wokół ma samych przyjaciół, bo wszyscy bardzo go kochają?

Miś Tuliś kocha małe ptaszki
Zabawne, wiosenne przygody Misia Tulisia i jego przyjaciół pokazują, ile radości daje pomaganie innym.
Miś Tuliś liczy swoje wiosenne skarby. Aż tu nagle spada coś z nieba To ptasie gniazdo pełne jajeczek. Zawsze życzliwy i pomocny Tuliś proponuje, że zaopiekuje się nimi. Ale to nie takie proste Przytulenie nieraz nie wystarczy, potrzebna jest pomoc przyjaciół.

Miś Tuliś bawi się w chowanego
Radosna zabawa z Misiem Tulisiem i jego przyjaciółmi, a jednocześnie wspaniała lekcja dla dziecka - co ma robić, kiedy naprawdę się zgubi.
Miś Tuliś uwielbia się chować, ale jest za duży i zawsze najłatwiej jest znaleźć właśnie jego. Zasmucony, chce dać za wygraną. Wtedy Owieczka proponuje, żeby nie przerywał zabawy, tylko spróbował szukać, a ona mu pomoże. Tuliś jak zwykle całym sercem i z ogromnym przejęciem zabiera się do szukania. Co z tego wyniknie? Wiele niezwykłych, nieoczekiwanych i przezabawnych przygód.
To dopiero będzie zabawa!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy