• Kategorie
  • Noris Elektroniczna gra w okręty

Wydawnictwo Simba
Grupa wiekowa 5+
Obudowa pudełko
Wymiary 407x302 mm
119.45
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Średnia dostępność

Noris Elektroniczna gra w statki okręty z efektami świetlnymi i dźwiękowymi to wersja znanej od pokoleń gry w okręty! Ta gra zapewni zabawę zarówno starszym, jak i młodszym uczestnikom. Cel gry pozostaje niezmienny: należy zatopić wszystkie statki przeciwnika. To świetny sposób na wspólne spędzanie czasu z rodziną. Dziecko może rozwijać strategiczne myślenie. Zabawy nie będzie końca. Do dzieła!
Charakterystyka:
- Celem gry jest zatopienie wszystkich statków rywala. Każdy gracz po zbudowaniu ścianki działowej umieszcza swoje statki (niewidoczne dla drugiego gracza) w dowolnym polu swojego planu gry.
- Statki nie mogą się bezpośrednio stykać.
- Ten gracz, który ma ruch w danym momencie, podaje współrzędne rywalowi np. "C3".
- Rywal sprawdza, czy któryś z jego statków został trafiony i naciska czerwony guzik oznaczający trafienie lub biały guzik oznaczający wodę, słychać odpowiednio odgłos eksplozji lub wody.
- Gdy pocisk ląduje w wodzie, lampki gasną.
- W przypadku trafienia lampki migają na zmianę.
- Gracz, który oddał strzał, zaznacza odpowiednio pole np."C3", na swoim planie umieszczonym na ściance działowej za pomocą czerwonej wtyczki w przypadku "trafienia" lub białej w przypadku "wody".
- Rywal zaznacza otrzymane trafienie na swoim statku czerwoną wtyczką. Dopóki gracz trafia, może dalej strzelać.
- Przeznaczona dla 2 graczy.
Noris jest firmą należącą do niemieckiego koncernu Simba Dickie Group. Zoch zum Spielen jest jednym z największych w Europie producentów gier planszowych. Ich priorytetem jest dbanie o wysoką jakość zabawek. Zalety ich produktów poznały dzieci na całym świecie.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy