• Kategorie
  • Laboratorium wodne! Splashology!

Wydawnictwo Learning Resources
Rok wydania 2021
Oprawa pudełko
173.28
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Mało
ISBN 0765023029451
Laboratorium wodne! Splashology!
Nauka przez zabawę!
Learning Resources(R) to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie. Zabawki Learning Resources(R) są zaprojektowane tak, aby pomóc dzieciom w zdobywaniu kluczowych umiejętności edukacyjnych i przygotowaniu się na podbój świata!
Wodne laboratorium! Idealny zestaw do pierwszych eksperymentów naukowych związanych z wodą, który można wykorzystać w zlewie, przy stole wodnym bądź w trakcie kąpieli. Dzięki Splashology! Twoje dziecko zdobywa wczesne umiejętności naukowe z dziedziny STEM, dowiaduje się o objętości, wyporności i przepływie wody. W laboratorium wodnym będzie mogło stworzyć bańki mydlane.Zestaw zawiera różdżki do baniek, kolby, probówki, tackę, strzykawkę oraz wodoodporne karty z przykładowymi eksperymentami. Elementy laboratorium wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego i pianki, dzięki czemu są wielkorotnego użytku.
STEM
Idea STEM łączy w sobie cztery dziedziny: naukę, technologię, inżynierię i matematykę. Przyświeca ona wszystkim zestawom edukacyjnym, dzięki czemu twój młody naukowiec uczy się budowania, programowania oraz rozwija wiedzę z zakresu nauk ścisłych. Rozpocznijcie przygodę z zabawkami, które uczą poprzez odkrywanie i działanie. Ciekawe eksperymenty i doświadczeniazaciekawią każde dziecko, pobudzą umysł do pracy oraz pozwolą nabyć nowe umiejętności takie jak logiczne myślenie, rozwiązywanie problemów oraz kreatywność.
Szczegółowe informacje o produkcie:
Zestaw Splashology! wprowadza w świat eksperymentów idoświadczeń.
Rozwija kreatywność, logiczne myślenie orazumiejętności STEM.
Zestaw zawiera
Największy element ma wymiary: 21.9 cm x 11.75 cm.
Kategoria wiekowa: 3+.
Wymiary opakowania: 23 cm x 25,5 cm x 11,5 cm.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy