• Kategorie
  • Super Mario Air Hockey

Wydawnictwo EPOCH
Grupa wiekowa 4+
Obudowa pudełko
Wymiary 537x340 mm
152.89
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Średnia dostępność

Zestaw do gry w cymbergaja Super Mario Air Hockey to ekscytująca gra dla całej rodziny. Na stole do gry dzieci i dorośli mogą rozgrywać mecze hokejowe.

Mały silnik wentylatora pod boiskiem wytwarza strumień powietrza, które przepływa przez wiele małych otworów, co powoduje, że krążek szybko i delikatnie ślizga się po powierzchni stołu do gry.

Krążek ślizga się po powierzchni stołu do gry. Za pomocą kija należy wprowadzić go do bramki przeciwnika. Grę wygrywa ten, kto pierwszy strzeli 15 bramek. Zdobyte bramki liczy się od 0 do 15 przy pomocy dwóch obsługiwanych ręcznie liczników punktów.

Oprócz klasycznego trybu gry dostępny jest jeszcze tryb dodatkowy: strzelanie do celu. Po wyjęciu bramek można w ich miejscu umieścić inną platformę, na której ustawia się poszczególne figurki Super Mario z innych gier EPOCH. Do platformy pasują wszystkie figurki z gier z oznaczeniem Link System. Przy odrobinie wprawy i dokładności można zestrzelić figurki przeciwnika.

Poziom trudności można zwiększyć wymieniając krążki (okrągły, w kształcie gwiazdy lub zaokrąglony trójkąt) lub używając różnej wielkości popychaczy.

Hokej stołowy składa się w kilku prostych krokach. Gra zawiera 6 krążków o różnych kształtach w dwóch kolorach i 4 popychacze w dwóch rozmiarach.

Powierzchnia do gry ok. 53x33 cm, w komplecie 6 figurek do gry, 6 krążków i 4 popychacze. Zabawka przeznaczona dla 2-4 graczy. Zalecany wiek od 4 roku życia.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy