• Kategorie
  • Reaktor - Super Laboratorium Eksperymenty

Wydawnictwo Learning Resources
161.40
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Średnia dostępność
ISBN 0765023038132

Reaktor - Super Laboratorium, Eksperymenty, Beaker Creatures, Zestaw Naukowy
Zdobywca prestiżowej nagrody na Independent Toy Awards 2018r.

Nauka przez zabawę!
Learning Resources(R) to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie. Zabawki Learning Resources(R) są zaprojektowane tak, aby pomóc dzieciom w zdobywaniu kluczowych umiejętności edukacyjnych i przygotowaniu się na podbój świata!

Przygotuje swoje dziecko na nieziemskie przygody z Beaker Creatures, tajemniczymi kosmitami, nauką i praktyczna zabawą z szalonymi eksperymentami.
Ten zestaw laboratoryjny dla dzieci pozwala rozwijać umiejętności STEM za pomocą eksperymentów inspirowanych biologią, chemią i astronomią.

Nauka oraz pasjonująca zabawa w kolekcjonowanie łączą się w jedność! Zestaw pomaga dzieciom odkrywać oraz sprawdzać różne fakty na temat stworków. Dzięki Laboratorium Stworków, mały naukowiec pozna świat eksperymentów, stworzy niesamowite reakcje. Po umieszczeniu kapsuły w środkowej komorze, dzieci muszą pompować wodę za pomocą hydroplungów i obserwować syczącą, bulgoczącą reakcję. Gdy reakcja dobiegnie końca, będzie można znaleźć stworka. Książeczka dołączona doBeaker Creatures zawiera przewodnik po eksperymentach. Zestaw zawiera wszystko, czego potrzebuje młody naukowiec, m.in.: bazę Reaktora, 2 zlewki, 2 Hydroplungers, zestaw szczypiec i mieszadełka, a także 2 kapsuły do wody, w których ukryte są potworki.

Stwórz własną unikalną kolekcję stworków!
Dokupując dodatkowe zestawy można zebrać aż 100 różnych postaci.
Po dokupieniu dodatkowych zestawów do robienia Buzujących Kul lub gotowych Buzujących Kul, które można użyć do wielokrotnej zabawy oraz z innymi zestawami Learning Resources takimi jak: Laboratorium - Wielka Erupcja Wulkanu, Wielkie Laboratorium Kosmitów, czy Laboratorium Stworków stworzysz kolekcję stworków.

Szczegółowe informacje o produkcie:

  • W zestawie znajduje się 15 różnych elementów: baza Reaktora, 2 zlewki, 2 Hydroplungers, zestaw szczypiec i mieszadełka, 2 kapsuły Beaker Creature, 2 karty klasyfikacji stworków, książeczka - przewodnik po eksperymentach.
  • Do zestawu dołączony jest również pełnowymiarowy plakat oraz 2 dwustronne mini-plakaty przedstawiające niesamowite fakty naukowe i zabawne obrazy.
  • Super Laboratorium ma wymiary: 16 cm (z hydroplungami) x 27 cm x 16,5 cm.
  • Wymiary opakowania: 25,5 cm x 38,5 cm x 10,5 cm.
  • Przeznaczony dla dzieci powyżej 5 lat, pod nadzorem osoby dorosłej ( nie do jedzenia i picia).
  • Uwaga! Reakcje mogą spowodować zaplamienie, na blatach należy używać osłon ochronnych.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy