• Kategorie
  • Zmierzch

Wydawnictwo Mucha Comics
Autor praca zbiorowa
Stron 256
Rok wydania 2022
Oprawa twarda
144.16
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Średnia dostępność
ISBN 9788366589780
Profesor X nie żyje! Alternatywny świat, który powstał w następstwie tej tragedii, jest mrocznądystopią rządzoną przez wiecznegoApocalypse'a i jego akolitów. Liczy się w nim jedynie przetrwanie najsilniejszych mutantów, ludzkość zaś skazana jest na wyginięcie.
Jest jednak nadzieja na naprawienie historii szalony plan Magneto, który nabiera kształtów dzięki uporowi ipoświęceniu X-Men. Niestety, obłąkany despota krzyżuje im szyki, więżąc Magneto w swojej cytadeli. Zdesperowani X-Men przypuszczają atak na centrum władzy Apocalypse'a, aby uwolnić swojego przywódcę, wysłać Bishopa do przeszłości i przywrócić pierwotną rzeczywistość, zanim dosięgnie ich nuklearna zagłada zgotowana przez Wysoką Radę Ludzi. W tym rozpaczliwym wyścigu z czasem X-Men ryzykują nie tylko życiem, ale także losem całego wszechświata. Pytanie, kogo zniszczą w pierwszej kolejności Apocalypse'a czy siebie samych? Świat mutantów już nigdy nie będzie taki sam!
ERAAPOCALYPSE'A:ZMIERZCHtoczwarty i ostatni tom przełomowej dla uniwersum mutantów historiiz lat dziewięćdziesiątych i prawdziwawizytówka największychtalentówpracującychwamerykańskiejbranży komiksowej tamtych lat.
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach The Astonishing X-Men #4, Generation Next #4, Gambit and the X-Ternals #4, X-Man #4, X-Calibre #4, Factor X #4, Weapon X #4, The Amazing X-Men #4 oraz X-Men Omega.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy