• Kategorie
  • Zew Cthulhu: Dwie z Tysiąca BLACK MONK

Wydawnictwo BLACK MONK
Oprawa twarda
Grupa wiekowa 10+
180.83
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Mało
Udaj się do Egiptu, aby uczestniczyć w polskiej wyprawie archeologicznej!
Udaj się w pełną niebezpieczeństw podróż do Egiptu, aby uczestniczyć w polskiej wyprawie archeologicznej mającej na celu zbadanie ruin starożytnej świątyni. Poczuj smak orientu podczas odkrywania potworności z przeszłości, które obce wywiady chcą wykorzystać do swych niecnych celów.
Pięć scenariuszy w tym podręczniku stanowi zamkniętą kampanię pośród egipskich piasków i zagadek. Jednak znajdziesz tam też wskazówki, jak poprowadzić te scenariusze w formie pojedynczych przygód oraz w stylu pulpowym.
Dodatkowo znajdziesz tutaj alternatywny prolog do kampanii Maski Nyarlathotepa, który pozwala włączyć polskich Badaczy do tej przygody! Ten scenariusz będzie również świetnym materiałem na przygodę niezwiązaną z Maskami.
Poszukiwania zaginionego dziennika peruwiańskiej wyprawy prowadzą do odkrycia przerażającej prawdy. Prowadzone przez Badaczy śledztwo dostarcza odpowiedzi na pytanie dlaczego zgromadzone w muzeum eksponaty kolekcji Władysława Klugera budzą zainteresowanie tajemniczych naukowców i mrocznych kultystów z całego świata.
Kampania Maski Nyarlathotepa nie jest wymagana do rozegrania scenariuszy z tego podręcznika.
Informacje dodatkowe:
Autor: Adam Wieczorek
Ilustracja na okładce: Rafał Szłapa
Liczba stron: 134
Wydruk: w kolorze
Okładka: twarda
Format: A4
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy