• Kategorie
  • Puzzle ścienne 3D kartonowe - Ścienne Buffalo

Wydawnictwo Cartonic
Obudowa pudełko
Wymiary 420x310 mm
151.72
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Mało

Puzzle 3D 'BARACK OBAMA' | CARTONIC

Pierwszy afroamerykański prezydent Stanów Zjednoczonych. Zakończył zaangażowanie wojskowe w wojnę w Iraku i zajął się ożywieniem gospodarczym po pogłębiającej się światowej recesji. Świat pamięta jego słowa: "Jesteśmy zmianą, której szukamy".

Chcesz go zaprosić, aby zobaczyć, co jest w jego głowie?

Kartonowe puzzle 3D to łatwy i ekologiczny sposób na stworzenie prawdziwego kartonowego dzieła sztuki. Około 60 minut sortowania i składania rzeźby warstwa po warstwie sprawi, że poczujesz się spokojniej. Puzzle 3D 'BUFFALO' | CARTONIC

Bawół to kultowe zwierzę, które symbolizuje sukces, stabilność i dobrobyt. I choć bawół może wydawać się niezdarny, w rzeczywistości nie każdy koń jest w stanie go prześcignąć. Zwierzęta te dobrze pływają i mają własny język komunikacji. Wizerunek bawoła często znajduje się na logo lub tatuażach.

A żeby bawół stał się częścią Twojego wnętrza, po prostu złóż nasz model 3D i pomaluj go kolorami swojego nastroju.

Kartonowe puzzle 3D to łatwy i ekologiczny sposób na stworzenie prawdziwego kartonowego dzieła sztuki. Około 60 minut sortowania i składania rzeźby warstwa po warstwie sprawi, że poczujesz się spokojniej. To szansa, aby spędzić fantastycznie trochę czasu samemu w ciszy lub być razem z dzieckiem, rodzeństwem lub partnerem, a nie z telefonem.

W łatwy i ekologiczny sposób stworzysz prawdziwe kartonowe dzieło sztuki. Jest to wstępnie przycięty zestaw kartonowych plastrów, tak prosty jak 1-2-3. Podczas tworzenia będziesz dosłownie świadkiem jego powstawania warstwa po warstwie. Gdy skończysz, możesz uczynić swoje dzieło jeszcze bardziej wyjątkowym, malując je. Postaw rzeźbę na półce i ciesząc się nią, jak elementem w wystroju domu.

Ale powinniśmy ostrzec, że możesz potrzebować nowego zestawu zaraz po montażu, ponieważ proces ten jest uzależniający!

Nasze puzzle to pomysł na dwojaki prezent, ponieważ możesz go od razu zaprezentować w pudełku lub... złożyć i pomalować postać, którą uwielbia osoba obdarowywana. Sprawisz tym, aby Twój prezent był nieprzewidywalny i wyjątkowy.

Prezent w sam raz na długie wieczory.

CARTONIC to marka z siedzibą na Ukrainie, produkująca kartonowe puzzle 3D. Kreatywna i przyjazna grupa projektantów postanowiła stworzyć wyjątkową odmianę tradycyjnej układanki. Uruchomiona w 2022 roku firma Cartonic odkryła sposób na ożywienie niektórych z najbardziej kultowych osobowości na świecie dzięki specjalnej technologii 3D. Puzzle kartonowe są wykonane z tektury z recyklingu, nie wymagają narzędzi ani akcesoriów do budowy i można je ukończyć w około 60 minut. Cartonic chciał się upewnić, że kiedy ich puzzle zostaną ukończone, nie leżą po prostu na stole lub nie wracają do pudełka. To, co masz, to mini arcydzieło sztuki nadające się do wystawienia na półce domowej lub biurowej.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy