• Kategorie
  • Match Mickey & Friends

Wydawnictwo Winning Moves
Grupa wiekowa 4+
Obudowa pudełko
Wymiary 270x270 mm
94.58
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Średnia dostępność

Top Trumps Match.

Szybka i emocjonująca rozgrywka! Top Trumps Match to gra strategiczna zamknięta w poręcznej walizce. Weź grę na podróż lub graj w domu. Wykaż się bystrością. Wypchnij kostki z postaciami i zdobądź MATCH!

Zasady gry.

Celem gry jest ułożenie 5 jednakowych kostek w rzędzie pionowym, poziomym lub na ukos. Przed rozpoczęciem rozgrywki rozdaj każdemu graczowi po dwie karty z postaciami. Karty drugiego gracza powinny pozostać nieznane! Rozgrywkę rozpoczyna młodszy gracz, wypychając kostkę w lewym górnym rogu planszy. Drugi gracz, używając kostki, która wypadła na jego stronę, wypycha kolejną. Gracz, który ułoży jednolity rząd pionowy, poziomy lub ukośny - wykrzykuje MATCH i wygrywa. Uwaga! Zwycięstwo może zostać przejęte, jeśli przeciwnik dysponuje kartą z ułożoną postacią.

Gra dla dzieci od 4 roku życia!

TOP TRUMPS MATCH to gra dla dzieci od 4 roku życia. Dzięki prostym zasadom i wciągającym rozgrywkom połączy w zabawie przedszkolaka ze starszym rodzeństwem. Uwaga! Ta gra dla dzieci wciągnie również rodziców! Dzięki planszy w formie zamykanej walizki, gra zajmie dzieci podczas długich podróży, zabaw w przedszkolnej sali lub we własnym pokoju.

Zawartość:

  • zamykana, plastikowa plansza,
  • 25 kostek,
  • 15 kart.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy