• Kategorie
  • Kroniki Zbrodni: 1400

Wydawnictwo Lucky Duck Games Polska
Grupa wiekowa 12+
Obudowa pudełko
Wymiary 295x200x55 mm
88.39
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Średnia dostępność

Kroniki Zbrodni: 1400 jest samodzielną grą, rozwijającą pomysły znane z podstawowych ,,Kronik zbrodni". Zastosowana w niej technologia Scan & Play pozwala połączyć zalety gry planszowej i elektronicznej. Przesłuchuj świadków i podejrzanych, gromadź dowody rzeczowe i zatrzymaj mordercę, zanim będzie za późno!

o Kooperacyjna gra detektywistyczna.
o Cztery historie ze średniowiecznego Paryża.
o Przenieś się na miejsce zbrodni - jakbyś naprawdę tam był.

Rok 1400. Nazywasz się Abelard Lavel, jesteś rycerzem w służbie króla. Już w dzieciństwie miewałeś dziwne, prorocze sny - widziałeś w nich zbrodnie z przeszłości i z przyszłości. Nauczyłeś się wykorzystywać swoje niezwykłe zdolności do rozwiązywania zagadek, których nikt inny nie potrafi wyjaśnić. Wielu mieszkańców miasta pragnie skorzystać z twoich usług. Czy jesteś w stanie im pomóc?

Gracze mogą teraz wyciągać wnioski nie tylko z dowodów rzeczowych czy relacji świadków, ale także z tajemniczych obrazów przedstawionych na Kartach Wizji. Są to sceny z przeszłości lub przyszłości ukazujące postacie i obiekty, które dopiero pojawią się na drodze graczy. W czasie śledztwa gracze mogą także liczyć na pomoc członków rodziny, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą. Jest wśród nich wujek - mnich, który wie wszystko o źródłach pisanych, siostra - bogata kupcowa, która zawsze wie coś na temat każdego przedmiotu oraz brat - szpieg znający doskonale historie ludzi z miasta. Na koniec wierny towarzysz Pies Perceval - nie odstępuje graczy na krok i pomaga w tropieniu śladów. Można dawać mu różne przedmioty do powąchania w nadziei, że podąży za ich tropem.

Zawartość pudełka:
    ​ 30 kart postaci
    ​ 38 kart kategorii dowodów rzeczowych
    ​ 15 kart obiektów specjalnych
    ​ 7 dwustronnych kart lokacji
    ​ 1 karta lokacji startowej
    ​ 20 kart wizji
    ​ 1 karta psa
    ​ 1 plansza na dowody rzeczowe
    ​ 1 instrukcja

Wiek: 12+
Liczba graczy: 1-4
Czas gry: 60-90 minut

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy