• Kategorie
  • Kingdom Rush - Elemental Uprising

Wydawnictwo Lucky Duck Games Polska
Grupa wiekowa 14+
Obudowa pudełko
Wymiary 295x295 mm
291.72
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Średnia dostępność

Kingdom Rush: Elemental Uprising to niezależna kontynuacja Kingdom Rush: Rift in Time.

Gra jest dostępna w języku angielskim, ale większość komponentów zawiera symbole i jest niezależna językowo. Dostępna do pobrania jest polska instrukcja wraz z księgą scenariuszy, słowniczek oraz przewodnik Crossover guide do łączenia gry z Kingdom Rush: Rift in Time.

Kingdom Rush: Elemental Uprising to kooperacyjna gra planszowa dla 1 do 4 graczy, która oferuje rozgrywkę typu tower-defence na stole.

W grze jest 12 scenariuszy, które można rozgrywać niezależnie od siebie lub jako ciągłą kampanię, podczas której gracze zmierzą się z potężnymi bossami i unikalnymi zadaniami dla każdego bohatera.

Gra oferuje proste do nauczenia zasady i rozgrywkę wymagającą planowania i taktycznego myślenia. Gracze będą mieli wybór spośród szeregu poziomów trudności, a najbardziej zaawansowani mogą zmierzyć się z przerażającymi żelaznymi wyzwaniami wymagającymi perfekcyjnej strategii.

Gracze, podobnie jak w pierwszej części Rift in Time, będą bronić królestwa przed hordami potworów, korzystając z wież i umiejętności swoich bohaterów. Gracze będą zdobywać kryształy i złoto, które pozwolą im kupić nowe wieże i zmodyfikować już te posiadane. Gra w stosunku do pierwowzoru wprowadza szereg zmian i modyfikacji, między innymi są to: nowi bohaterowie, elementy terenu, wrogowie, zdolności i naklejki wielokrotnego użytku do modyfikacji wież.

Wszystkich bohaterów z Elemental Uprising można używać w Rift in Time i vice versa, co jest dokładnie opisane w oddzielnym przewodniku Crossover guide dostępnym w języku polskim.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy