• Kategorie
  • Kazik. Biała księga

Wydawnictwo Kosmos Kosmos
Autor Wiesław Weiss
Stron 384
Rok wydania 2018
Oprawa twarda
128.80
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Mało
ISBN 9788394214081

Jaki narkotyk pomógł Kazikowi rozwiązać nieodgadnioną zagadkę istnienia? Po jakim łapał największe doły? A jaki sprawił, że skóra płatami odchodziła z twarzy?
Czym urzekła Kazika Uma Thurman? Dla kogo się spalał? I kto jest jego królewną?
Do jakiej roboty przyjmowali go Wojciech Mann i Krzysztof Materna? Czy to on podłożył bombę w hotelu Hyatt? I dlaczego domagał się wypuszczenia Krakena?
O kim Emir Kusturica powiedział Kazikowi: Jego nie można zabić! ? Kto bluzgał: Ty psie Lejdorfa! ? I kto spałował Kazika oraz jego kolegów, krzycząc: Co, ludzie wam przeszkadzają?
W której klasie Kazik miał średnią trzy zero? Jakie filmy oglądał przerażony w sobotnie wieczory? I kto z jego kolegów twierdził, że w dwudziestotrzytysięcznym roku wszyscy ludzie będą mieli głowy zwierząt?
No i jak to się ma do piosenek? Wielkich przebojów, takich jak 12 groszy, Spalam się, Łysy jedzie do Moskwy, Dziewczyny, Ballada o kobiecie żołnierza, Maciek, ja tylko żartowałem, Cztery pokoje, Mars napada, Los się musi odmienić, Gdybym wiedział to co wiem, Bourbon mnie wypełnia, Polska płonie, 100 000 000, Bagdad, Anusia, Idę tam gdzie idę, Singapur czy Piwko. Ale też mniej znanych.
Nieznane fakty, anegdoty i opowieści z życia oraz solowej działalności Kazika. Inspiracje i wspomnienia kryjące się za wszystkimi a jest ich blisko dwieście piosenkami lidera Kultu, które ukazały się na płytach. W książce Wiesława Weissa, redaktora naczelnego miesięcznika Teraz Rock oraz autora rockowych encyklopedii, wielu innych publikacji na temat muzyki i powieści kryminalnej Biała wódka, czarny ptak.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy