• Kategorie
  • Gra w Relacje

Wydawnictwo Gra w Relacje
Obudowa folia
Wymiary 144x205 mm
133.77
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Średnia dostępność
Gra psychologiczna dla par - dla dobrej relacji!


Bo liczy się komunikacja

Myślisz, że nic nie może zbliżyć Cię jeszcze bardziej do Twojej drugiej połówki? Chcesz przełamać codzienną rutynę w związku? Szukasz ciekawego pomysłu na wieczór? Gra w Relacje umożliwia spędzenie wspólnego czasu w niebywały i wyjątkowy sposób! Dzięki niej, Wasza relacja jeszcze bardziej się rozwinie i z pewnością wejdzie na jeszcze wyższy poziom. Gra stworzona została przede wszystkim przez pary będące w związkach (zarówno te z długim, jak i krótkim stażem). Być może są tematy, których do tej pory nigdy nie poruszyliście lub nie mieliście jeszcze okazji przegadać...  Gra w Relacje stworzy bezpieczną przestrzeń do rozmowy. Wyniki rozgrywki mogą przynieść Wam więc same korzyści.

Grając w RELACJE, na pewno nie będziecie się nudzić. Oprócz udzielania odpowiedzi gracze zobowiązani są do wykonywania zadań - pod pewnymi warunkami. Wieczór w towarzystwie gry zapowiada się więc całkiem interesująco.

Zadbaj o relacje w związku

Gra w Relacje pomaga rozwinąć każdy związek, więc nawet jeżeli Twój trwa już lata, wciąż możesz dążyć do osiągnięcia kolejnego poziomu Waszej relacji. Być może jest to szansa na odświeżenie więzi i podreparowanie fundamentów.

Dzięki grze można zobaczyć siebie i swoją drugą połówkę w zupełnie nowym świetle, nawetpomimo długiego stażu związku. Nie wierzysz... Zakład?

Zawartość gry

Podstawowa wersja:

60 kart pytań w 6 kategoriach

20 kart zadań dla 1 lub 2 osób

4 karty Ciekawskiego Partnera

2 karty Zdrowej Relacji

1 Instrukcję


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy