• Kategorie
  • Dwaj bracia

Wydawnictwo Mucha Comics
Autor Fbio Moon i Gabriel B
Stron 232
Rok wydania 2021
Oprawa twarda
102.67
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Średnia dostępność
ISBN 9788366589568
Bracia bliźniacy Omar i Yaqub wyglądają może tak samo, ale nie mogliby się bardziej różnić. Zaborcza miłość matki dodatkowo komplikuje relacje między rodzeństwem. Gdy po pięciu latach pobytu u krewnych w Libanie Yaqub wraca do domu w Brazylii, jest już obcym człowiekiem dla swoich biologicznych rodziców, a napięcia miedzy nim a Omarem osiągają apogeum. Rodzinne tajemnice jeszcze mocniej wciągają czytelnika w te głęboko poruszającą opowieść o tożsamości, miłości, stracie, oszustwie i rozpadzie więzów krwi.
Oparty na powieści uznanego pisarza Miltona Hatouma i przeniesiony na karty komiksu przez wielokrotnie nagradzanych twórców Fbia Moona i Gabriela B album DWAJ BRACIA jest jedynym w swoim rodzaju hołdem dla dynamicznego życia i różnorodności Brazylii.
Ten album natychmiast wskakuje na listę najważniejszych powieści graficznych, jakie przeczytacie w życiu. Wybitni twórcy u szczytu formy opowiadają historie tak, jak tylko oni potrafią. Co za dar! Co za frajda!
Brian Michael Bendis (JESSICA JONES, PULS)
Dwaj bracia to nadzwyczajne dzieło. Moon i B, dwaj twórcy, którzy w tym medium nie mają sobie równych, przedefiniowali jego pojęcie. Komiks powstał jako rozrywka, ale DWAJ BRACIA stanowią dowód, ze może być tez sztuka. Im szerzej otwierasz oczy, tym bardziej ta historia chwyta za serce.
Brian Azzarello (KSIĘŻYCÓWKA, 100 NABOI)
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy