• Kategorie
  • Małe DUŻE wyzwania

Wydawnictwo Królak Karina i Paweł
Grupa wiekowa 13+
Obudowa pudełko
Wymiary 140x100 mm
153.38
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Średnia dostępność

Dla kogo?
Gra jest przeznaczona dla osób powyżej 13-tego roku życia. Można w nią grać w gronie rodziny lub przyjaciół, a także samodzielnie. Nie ukrywamy jednak, że wspólna gra daje więcej motywacji oraz pozwala wartościowo spędzić czas z bliskimi.

Na czym polega?
Gra polega na wybieraniu lub losowaniu kart z wyzwaniami, które realizuje się podczas trwania rundy gry (sugerowany czas trwania rundy to tydzień). Wyzwania należą do trzech kategorii - zdrowie, rozwój osobisty oraz relacje. Za zrealizowane wyzwanie otrzymuje się ustaloną wcześniej nagrodę. Szczegółowe zasady gry są omówione w instrukcji.

Dlaczego warto?
Wierzymy, że karty z wyzwaniami są idealnym narzędziem, które pomoże Wam zmieniać siebie i Wasze relacje na lepsze. Gra pozwala połączyć przyjemne z pożytecznym - poprzez ciekawą formę rozrywki małymi krokami będziecie wprowadzać zmiany w codziennym życiu, które z czasem staną się dobrymi nawykami.
Dodatkowo, karty i zawarte na nich kody QR umożliwią Wam dostęp do wirtualnych treści i materiałów, poszerzających wiedzę w zakresie podejmowanych wyzwań.

Szukacie idealnego prezentu dla swoich bliskich?
Jeśli chcecie podarować bliskim coś zdrowego, pozytywnego, rozwojowego, to nasza gra spełni Wasze oczekiwania. Pozwoli wprowadzać drobne zmiany w codziennym funkcjonowaniu, by czynić je lepszym i bardziej świadomym. A te małe zmiany mogą dać początek wielkim przemianom. Ponadto, gra dostarczy Wam rozrywki i sprawi, że spędzicie ze sobą wartościowo czas. Możecie zagrać w nią raz, by przeżyć wspólnie nową, jakościową przygodę albo grać regularnie, by rozwijać siebie i wzmacniać Wasze relacje.

 Zestaw zawiera:

5 kart ,,Moje Wyzwania",

32 karty z wyzwaniami,

4 puste karty na własne wyzwania,

pisak z gąbką,

wprowadzenie i instrukcję,

tekturowe pudełko pokryte folią błyszczącą.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy