• Kategorie
  • Kalendarz bez dat XL tw. Crush Grape

Brak towaru
162.00 -12% 143.10
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
162
Wpisz swój e-mail
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Brak towaru

Undated Life Planner to wszechstronny towarzysz na co dzień dla każdego, kto chce zrównoważyć organizację z dobrym samopoczuciem i kreatywną ekspresją. Od wyczuwalnej w dotyku spirali z mieszanki korkowej po okładki Favini, każda część tego wszechstronnego planisty została stworzona, by zachwycać i inspirować z ustrukturyzowanymi stronami bez daty, które zapewniają miejsce zarówno na plany osobiste, jak i zawodowe.

Bez daty rozpoczęcia w dowolnym momencie

Ten niedatowany tygodniowy i miesięczny kalendarz XL można rozpocząć w dowolnym momencie roku. Miejsca na miesiąc, tydzień i datę są puste do wypełnienia, co zapewnia większą elastyczność i swobodę niż terminarz z datą. Wpisując daty samodzielnie, możesz pominąć luki i korzystać tylko z potrzebnych stron. Brak daty oznacza, że możesz zacząć korzystać z tego pamiętnika w dowolnym momencie nie musisz czekać na rozpoczęcie roku. Możesz dostosować go do roku akademickiego lub dostosować go do swoich osobistych lub zawodowych potrzeb.

Planowanie miesięczne i tygodniowe

Każdy miesiąc zaczyna się od konfigurowalnego kalendarza miesięcznego bez daty, który pozwala na zaplanowanie długoterminowych wydarzeń i projektów, a każdy tydzień jest pokazany w skrócie na dwóch stronach z codziennymi szczegółami, zadaniami i pomysłami. W każdej sekcji miesiąca znajduje się pięć niedatowanych tygodniowych spreadów.

Wyznaczanie celów, organizacja i dobre samopoczucie

Jest też sekcja do mapowania i śledzenia miesięcznych celów, perforowanych list zadań oraz stron do robienia notatek i burzy mózgów. Konfigurowalne miesięczne narzędzia do śledzenia nawyków i cotygodniowy kącik kreatywny skupiają się na dobrym samopoczuciu i dbaniu o siebie.

Treści usprawniające planowanie

Niedatowany terminarz życia jest dostarczany z zestawem naklejek, w tym naklejek miesięcznych, aby dostosować każdą sekcję. Istnieją dwie zakładki, w tym linijka, i miesięczne naklejki mini kalendarza, które można nakleić na przekładki miesiąca. Pierwsze strony tego planisty zawierają czteroletni przegląd makroplanowania, strony z rozkładem jazdy i sekcję dotyczącą planowania podróży.

Oprawa spiralna z mieszanki korkowej

Specjalna receptura tej oprawy z mieszanki korkowej zapewnia Solidność, elastyczność, ciepło i oryginalność w Studenckim Planowaniu Życia.

Papier Faviniego

Wyprodukowano we Włoszech: okładki planerów są wykonane przez firmę Favini z pozostałości wiśni*. Z siedzibą w północnych Włoszech, której historia sięga 1736 roku, Favini jest wiodącym światowym producentem naturalnych materiałów na bazie włókien. *15% okładki to odpady z przetwórstwa wiśni.

terminarz 12-miesięczny bez daty

wypełnij daty: 12 konfigurowalnych przegródek na miesiące, po których następuje przegląd miesięczny

pięć tygodni w miesiącu (każdy tydzień bez daty pokazany na dwustronicowej rozkładówce)

czteroletni przegląd, planowanie podróży i rozkład jazdy

sekcja do zapisywania priorytetów dla różnych dziedzin życia

śledzenie nawyków, tygodniowy nastrój i kreatywny kącik

perforowane listy rzeczy do zrobienia

strony w linie na notatki na końcu

naklejki do personalizacji planów i przegródek na miesiące

miesięczne naklejki mini kalendarza do wypełnienia i naklejenia na przekładki miesiąca

dwie zakładki

bezkwasowy papier w kolorze kości słoniowej o gramaturze 100 g/m2

twarda okładka: wykonana z pozostałości wiśni* firmy Favini, wiodącego światowego producenta naturalnych materiałów na bazie włókien (*15% okładki to odpady z przetwórstwa wiśni)

mocna, a jednocześnie elastyczna oprawa spiralna z mieszanki korka

zaokrąglone rogi, elastyczne zamknięcie i rozszerzalna kieszeń z tyłu

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy