• Kategorie
  • Dylemat wagonika

Brak towaru
144.90 -10% 130.40
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
144.9
Wpisz swój e-mail
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Brak towaru

Uwaga. Gra imprezowa przeznaczona dla osób pełnoletnich.
Rozważania filozoficzne i krwawa jatka w jednym!

Karol Kolejarz nie spodziewał się kłopotów - dzień pracy zapowiadał się spokojnie. Przynajmniej do czasu, gdy kierowany przez niego pociąg nieco wymknął się spod kontroli. Pędząca przed siebie śmiercionośna maszyna zbliża się do rozwidlenia, nasz bohater musi zdecydować, w którą stronę skręcić, a tymczasem na każdym z torów znajdują się niczego nieświadomi ludzie...

Dylemat wagonika łączy filozoficzne rozważania z krwawą jatką i zmusza uczestników do podejmowania trudnych moralnie decyzji.

Na czym to polega?
W każdej rundzie jeden z uczestników wciela się w maszynistę - to jego zadaniem będzie podjęcie decyzji, po którym z torów przejedzie morderczy pociąg. W tym czasie pozostali gracze, podzieleni na dwie drużyny, będą starali się przekonać go do przestawienia zwrotnicy i uśmiercenia tych, którzy znajdują się na TYM DRUGIM torze.

W tym celu będą wykorzystywali karty nieskazitelnych postaci, plugawych postaci oraz modyfikatorów - dobrych i złych czynów, których dokonali ludzie uwięzieni na torach. Wszystko byleby uratować "swoich".

Ostateczna decyzja należy oczywiście do maszynisty, który, gdy karty zostaną zagrane, będzie musiał odpowiednio przestawić zwrotnicę. Każdy gracz z drużyny, której tor stał się miejscem zbrodni, otrzymuje znacznik śmierci jako przypomnienie o plamie na sumieniu. A następnie zamieniamy się rolami!

Zawartość:
500 kart
rozwidlenie torów
26 znaczników śmierci
znacznik Karola Kolejarza
instrukcja

Wiek 16+
Liczba graczy 3-13
Czas gry 15 minut

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy