• Kategorie
  • Kiedy wszystkie światła zgasną

Wydawnictwo Drukarnia Pokrzywna
Autor Szwed Krystyna
19.50 -20% 15.60
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
19.5
egz. Do przechowalni
Realizacja od ręki w Krapkowicach
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Średnia dostępność
ISBN 9788395216374

Urodziłam się w Korsze - w sercu mazurskich jezior. W 1976 r. przyjechałam do Krapkowic, gdzie osiedliłam się. (...) Rysowanie i szkicowanie ołówkiem już od wczesnego dzieciństwa było moją ogromną pasją. (...) Tajemnicę swojej twórczości plastycznej po raz pierwszy odkryłam w Stowarzyszeniu Twórców i Artystów „PASJA" w Krapkowicach, do którego należę od samego początku istnienia Stowarzyszenia.
Swoje wiersze natomiast pierwszy raz zaprezentowałam publicznie w 2014 r. Był to wernisaż obrazów i wieczór poezji pod tytułem „Wschody i zachody słońca" zorganizowane w klubie artysty w Opolu, w ramach spotkań stowarzyszenia „Mój duch przyjazny".
W swojej twórczości plastycznej mam za sobą wiele wystaw zbiorowych (...) jak i wystaw indywidualnych. Te ważniejsze, ostatnie, to wieczór autorski „A poezja maluje obrazy" w Galerii „STUDNIA" w Krapkowicach, spotkanie autorskie "Te i inne obrazy poezją malowane" zorganizowane przez Uniwersytet III Wieku i Bibliotekę w Krapkowicach, „Spotkanie po latach" Miejski Ośrodek Kultury Korsze, „Wystawa obrazów i spotkanie z poezją" zorganizowane z okazji "Miesiąca seniora" (...) wystawa „Tajemnica obrazu chwilą dla ciebie" Filharmonia Opolska, wystawa i prezentacja poezji z okazji "Światowego Dnia Książki" w witrynie księgarni Makama w Krapkowicach. Z pierwszą publikacją swoich wierszy i kilku grafik spotkałam się gościnnie w monografii „Tańcząc z bosonogą Euterpe".(...) Druga publikacja, w której zamieszczono moje wiersze, to „Rozczesane słowa"(...) i mój pierwszy tomik wierszy, ilustrowany grafiką moich obrazów, "Tajemnica słowa odkryta bardziej".

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy