• Kategorie
  • Żywa stal

Wydawnictwo Mandioca
Autor Eduardo Mazzitelli, Enrique Alcatena
Stron 290
Rok wydania 2020
Oprawa twarda
94.59
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Średnia dostępność
ISBN 9788395319174
Ostatni wielcy twórcy klasyki komiksu wreszcie w Polsce!
Genialny rysownik Enrique Alcatena (Batman, Conan) i specjalista od porywających scenariuszy, Eduardo Mazzitelli w najważniejszym wspólnym dziele pt. Żywa stal!
Ironiczny, zabawny, przerażający, porywający a przede wszystkim zaspokajający najbardziej wyrafinowane gusta wielbicieli komiksów taki jest zbiór opowieści o niezwyciężonym wojowniku Harku i towarzyszu jego doli i niedoli Hybrydzie.
Nieprawdopodobne wyczyny i przygody Harka oraz spryt i przebiegłość Hybryda wciągają od pierwszej opowieści. Zamiast zakucia Harka w stalową zbroję, autorzy zmienili go w stal, żywą stal i posłali w świat bezwzględnych i szalonych władców, którzy do toczenia wyniszczających wojen wykorzystują mocarnych wojowników o nadprzyrodzonych możliwościach zamiast armii bogu ducha winnych rekrutów...
- Wybitny rysownik dostał najlepsze paliwo do eksponowania swojego kunsztu artystycznego napisał jeden z argentyńskich recenzentów komiksu.
Żywa stal była wznawiana w każdym kraju, w którym ją wydano, a historia wzlotów i upadków największego wojownika świata imaginacji stworzonego przez Mazzitelliego i Alcatenę cieszy się nieustannym uznaniem wielbicieli komiksu. Od marca 2020 roku wreszcie w Polsce!
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy