• Kategorie
  • Zgadnij kto to? Harry Potter

Wydawnictwo Winning Moves
Grupa wiekowa 6+
Obudowa pudełko
Wymiary 271x311 mm
95.47
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Mało

Zgadnij kto to? Harry Potter.

Zgadnij kto to? powraca w najlepszym stylu! Ubierz swoją szatę wyjściową i rozpocznij rozgrywkę. Na planszy znajdziesz ulubionych bohaterów serii filmowej Harry Potter. Zadawaj pytania, by odgadnąć, jaką postać wylosował Twój przeciwnik. W zestawie znajdziesz wygodną planszę, dzięki której uporządkujesz swoje typy. Zgadnij kto to? Harry Potter to rodzinna gra już od 6 roku życia. Poziom trudności zależy tylko od Ciebie! Sprawdź warianty rozgrywki!

Zasady gry:

Każdy gracz bierze po jednej planszy z postaciami i przechyla ją do tyłu, aby odsłonić wszystkie okienka. Następnie należy potasować tajemnicze karty. Gracze losują po jednej karcie i umieszczają ją w odpowiednim miejscu swojej planszy. Grę rozpoczyna najmłodszy. Gracze na zmianę zadają sobie pytania, mające pomóc w identyfikacji postaci z tajemniczej karty przeciwnika. Uwaga! Pytania muszą być sformułowane w taki sposób, aby odpowiedzią było TAK lub NIE. Gracze po każdej rundzie wyklucza niepasujące postaci, chowając je w planszy. Wygrywa gracz, który podczas swojej rundy właściwie wskaże wylosowaną postać przeciwnika.

Jak urozmaicić rozgrywkę niebanalnymi pytaniami?

Uważnie przyjrzyj się wszystkim postaciom na swojej planszy. Czym się od siebie różnią i pod jakim względem są do siebie podobne? Czy ktoś trzyma w ręku przedmiot? Albo ma na głowie kapelusz? Zwróć uwagę na szczegóły, które pomogą Ci wygrać. Ustal z przeciwnikiem, czy pytania będą dotyczyły wyłącznie wyglądu postaci. Jeśli jesteś wzorowym fanem Harrego Pottera, spróbuj włączyć do gry pytania dotyczące wątków postaci w fabule filmu. Wypróbuj również trudniejszy wariant rozgrywki - z prostymi pytaniami, takimi jak płeć postaci, poczekaj na trzecią rundę.

Mistrzostwa o Puchar Domu.

5 punktów dla Gryffindoru! Dopiero taki okrzyk predysponuje Cię do tytułu Mistrza Zgadnij kto to! W wydłużonym wariancie gry, każda wygrana rozgrywka jest warta 1 punkt. Zwycięzca Mistrzostw o Puchar Domu musi zdobyć aż 5 punktów! W zabawie może uczestniczyć więcej niż 2 graczy, należy jednak pamiętać, by każdy miał szansę na taką samą ilość rozgrywek, a wyniki powinny być dokładnie zapisywane. Wybierz ulubiony dom Hogwartu lub postać, aby poczuć prawdziwy klimat rywalizacji uczniów Szkoły Magii i Czarodziejstwa.

Zawartość:

  • 2 plansze do gry,
  • 48 kart postaci,
  • 24 tajemnicze karty.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy