• Kategorie
  • Zew Cthulhu: Zasobnik Straznika BLACK MONK

Wydawnictwo BLACK MONK
Oprawa twarda
170.18
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Średnia dostępność

Edycja Jubileuszowa zawiera nową ilustrację autorstwa Oli Larssona na Ekranie Strażnika. Pozostałe treści nie uległy zmianie.

Zasobnik Strażnika jest świetną pomocą podczas gry w Zewu Cthulhu!

Ekran jest zrobiony z grubej, twardej okładki, rozkładanej do szerokości ok. 85 cm. Jedna strona zawiera piękną i niepokojącą jednocześnie ilustrację.

Tył ekranu, strona Strażnika, zbiera i podsumowuje ważne zasady, statystyki i wykresy, aby pomóc Strażnikowi podczas sesji.

Wewnątrz znajdują się dwa gotowe do gry scenariusze osadzone w Lovecraft Country w latach dwudziestych: Blackwater Creek i Niewyrównane rachunki, w tym dwunastu gotowych do gry, wstępnie wygenerowanych Badaczy.

Dodatkowo zawiera 5 kart Badaczy i kolorowe Krainy Lovecrafta, Świata Cthulhu i Arkham i okolic.

Scenariusze

Blackwater Creek

Ponad cztery miesiące temu doktor Henry Roades z wydziału archeologii na Uniwersytecie Miskatonic w Arkham w stanie Massachusetts prowadził niewielkie badania w okolicy Blackwater Creek. Zapiski historyczne wskazywały, że znajdzie tam pozostałości Przystani Cadea, kolonialnej osady w dolinie rzeki Miskatonic, której nagły upadek stał się źródłem lokalnych legend. Roades miał nadzieję znaleźć dowody, pozwalające ustalić prawdziwą historię osady. To, co znalazł, okazało się znacznie dziwniejsze, niż początkowo przypuszczał.

Niewyrównane Rachunki

W czwartkowy poranek, 26 października 1922 roku Badacze zostają wezwani do biura Mordechaja Młota OLearyego na South French Hill Street, w dzielnicy French Hill. Mają znaleźć Lepkiego Jacka, złodziejaszka, który naraził się na gniew OLearyego. Dokonał trzech włamań bez odpalenia działki mafiosowi. Lepki Jack widziany był ostatnio, gdy dokonywał rabunków na Uniwersytecie Miskatonic, w bibliotece uczelnianej i mieszkaniu jednego z profesorów. Gracze muszą jak najszybciej odnaleźć Lepkiego Jacka albo narażą się na gniew Mordechaja OLearyego, rozładowywany ciosami jego młotka ciesielskiego.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

Ekran Strażnika

2 gotowe do gry scenariusze: Blackwater Creek i Niewyrównane rachunki

12 gotowych do gry Badaczy

5 pustych kart Badaczy

3 mapy: Kraina Lovecrafta, Świat Cthulhu oraz Arkham i okolice

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy