• Kategorie
  • Władcy Nocy GALAKTA

Wydawnictwo GALAKTA
Grupa wiekowa 14+
Obudowa pudełko
Wymiary 290x290x70 mm
179.38
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Mało
Los waszej rodziny rozstrzygnie się w nadchodzących dniach. Czy uczynicie to miasto swą domeną, czy może stracicie je na rzecz żałosnych śmiertelników?
Zbudzony z bezsennego torporu miarowym stukotem pociągu, zdajesz sobie sprawę, że w końcu dotarłeś do nowego miejsca, które okaże się albo bezpieczną przystanią, albo ostatecznym grobowcem Twojej rodziny. Wasz obecny stan jest, delikatnie mówiąc, potworny zmuszeni do krycia się w przedziale bagażowym, zamknięci w pudłach pełnych ziemi. Upokorzenie niezbędne, by chronić Rodzinę, nim wreszcie wybudzą się ze swego snu. Wszyscy spędziliście stanowczo zbyt wiele czasu śpiąc lata, być może dekady. Wreszcie nadszedł czas, by wziąć sprawy w swoje ręce.
Władcy Nocy to gra kooperacyjna, w której wszyscy gracze walczą po tej samej stronie i razem zwyciężą lub poniosą porażkę. Wcielicie się w rolę członków wampirzego klanu, powoli odbudowującego swą minioną potęgę. Z pomocą swych sługusów będziecie walczyć przeciw agentom Inkwizycji, siać strach w ludzkich sercach urządzając polowania i tworzyć pieczęcie grozy w różnych dzielnicach miasta. A wszystko to w przygotowaniu do rytuału Krwawego Księżyca, który umocni wasze panowanie nad miastem i przypieczętuje jego los. Strzeżcie się jednak: im dłużej będziecie się przygotowywać do rytuału, tym trudniej będzie go przeprowadzić. Wrogowie depczą wam po piętach, a gdy już was znajdą, nawet wampiryczna magia ich nie powstrzyma.
ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:
instrukcję 9 kafelków dzielnic 2 tory zasłony 6 kart wampirów 54 karty wydarzeń (po 18 każdego poziomu: I, II i III) 14 kart reliktów 10 sześciościennych kości 6 żetonów wampirów, 6 znaczników liczby ofiar, 6 żetonów pieczęci grozy 28 żetonów krwi 1 żeton prowodyra 12 żetonów agentów 10 żetonów sługusów
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy