• Kategorie
  • Wild Space

Wydawnictwo Games Unplugged
Grupa wiekowa 10+
Obudowa pudełko
Wymiary 210x210x60 mm
120.62
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Mało

Na granicach Imperium odkryto nową Galaktykę! Obejmij dowództwo nad swoim statkiem i wyrusz na eksplorację kosmicznego El Dorado, pełnego skarbów i tajemnic! Planeta po planecie rozwijaj swoją załogę dzięki nowym odkryciom. Najmuj Specjalistów i Roboty by wykorzystywać ich umiejętności. Przykuj uwagę Emisariuszy Imperium, którzy powierzą tobie specjalne misje. Weź udział w odkrywaniu cudów nowej Galaktyki i zostań najbogatszym odkrywcą jakiego znało Imperium!

Wild Space to taktyczna gra karciana, w której celem jest jak najskuteczniejsze wykorzystanie zagrywanych kart. Im lepszą kombinację stworzysz, tym szybciej rozbudujesz swoją Załogę, uzyskasz dostęp do nowych planet i zdobędziesz przewagę nad innymi graczami. Wild Space zapewnia przystępną i szybką rozgrywkę dzięki łatwym do przyswojenia zasadom i dynamicznym tempie gry.

Rozgrywka w Wild Space składa się z serii rund rozgrywanych przez graczy w ustalonej wcześniej kolejności. Każdy z graczy dysponuje pięcioma statkami, które wykorzysta do odkrywania i eksploracji planet. Każdy statek może być wykorzystany tylko raz do lądowania na planecie oraz po raz drugi do jej eksploracji. Oznacza to, że każdy gracz będzie miał do dyspozycji dziesięć rund w grze! Akcje dostępne w rundzie gracza zależą od zdolności planety, którą zdecyduje się wykorzystać. Większość akcji sprowadza się go zagrania karty z ręki bądź dobrania nowych kart na rękę. Rdzeniem rozgrywki jest takie zarządzanie kartami na ręce, aby zagrywając jedną kartę uruchomić ciąg umiejętności pozwalających zagrać kolejne karty w tej samej rundzie. Dobra kombinacja pozwoli Tobie dodać do załogi nawet kilku nowych członków za jednym razem!

Każda załoga potrzebuje kapitana!

Zagrywając karty weteranów, wzmocnisz umiejętności karty kapitana Twojego statku i uzyskasz dostęp do bonusowych akcji pomagających w szybszym rozwoju załogi.

Wsłuchuj się w wolę Emisariuszy!

Dołączając Emisariuszy do swojej załogi, otrzymasz od nich specjalne misje, które wypełnione, dadzą Tobie na koniec gry dodatkowe kredyty niezbędne do zwycięstwa!

Robot to Twój przyjaciel!

Nie obawiaj się korzystać w pomocy robotów. Dodane do Twojej załogi pomogą Tobie zdobyć więcej kredytów na koniec gry!

Im większą załogę stworzysz, tym więcej otrzymasz kredytów na koniec gry. Zwycięzcą zostanie najbogatszy eksplorator nowej Galaktyki!

Zawartość pudełka:

  • 108 kart członków Załogi (60 Specjalistów, 24 Emisariuszy, 18 Robotów i 6 Kapitanów),
  • 10 kafli Planet,
  • 25 znaczników Statków (5 na gracza),
  • 5 żetonów Weterana (1 na gracza),
  • notatnik punktacji końcowej,
  • 12 kart Nieprzyjaznych Planet (do trybu Solo),
  • instrukcja.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy