• Kategorie
  • Viking's Tales: Tafl King

Wydawnictwo Tactic
Grupa wiekowa 15+
Obudowa pudełko
Wymiary 254x256 mm
126.77
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Średnia dostępność

Twój fort jest otoczony! Dudniąc w tarcze, żądni krwi wikińscy wojownicy zbliżają się do murów gotowi obalić twojego króla. Ale choć atakujący mają przewagę liczebną, przyszłość nie jest jeszcze taka pewna. Przygotuj się do bitwy. Niech wygra najlepszy strateg!

TAFL KING to dwuosobowa strategiczna gra planszowa rodem z czasów wikińskich sag. Jeden z graczy jest atakującym, a drugi broniącym się. Każda z pozycji ma swoje mocne i słabe strony, lecz doświadczony strateg będzie umiał wykorzystać je na swoją korzyść. Nie daj się ponieść pewności siebie - to przepis na przegraną bitwę. Walka potrwa, póki król nie będzie bezpieczny. Lub nie zostanie obalony...

TAFL KING to autentyczna gra z czasów wikingów, o której wspominają liczne sagi. O jej statusie i popularności świadczy to, jak często była odkrywana w wikińskich grobowcach obok innych ważnych przedmiotów takich jak broń czy biżuteria. Trzymasz w swoich rękach prawdziwe, starannie zaprojektowane i wyprodukowane wikińskie szachy - szybką grę strategiczną, w którą grali nawet najbardziej bezwzględni berserkowie.

Zawartość: Plansza, 36 pionków + 1 król, instrukcja.

Gra strategiczna dla 2 graczy w wieku 15+.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy