• Kategorie
  • Tangram, Układanka, Łamigłówka, Piankowy zestaw

Wydawnictwo Learning Resources
Rok wydania 2021
Oprawa pudełko
95.68
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Mało
ISBN 5055506406936
Tangram, Układanka, Figury geometryczne, Piankowy zestaw ćwiczeń
Nauka przez zabawę!
Learning Resources(R) to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie. Zabawki Learning Resources(R) są zaprojektowane tak, aby pomóc dzieciom w zdobywaniu kluczowych umiejętności edukacyjnych i przygotowaniu się na podbój świata!
Tangram to chińska łamigłówka znana od ok. 3000 lat., która składa się z 7 figur geometrycznych powstałych przez rozcięcie dużego kwadratu. Celem gry jest odtworzenie położenia wszystkich siedmiu elementów tangramu w przedstawionym obrazku zgodnie z jego konturami, a także wymyślanie własnych wzorów.
Piankowe tangramy Learning Resources(R), to proste łamigłówki dla dzieci, które pomagają w nauce geometrii poprzez praktyczną zabawę. Dzięki tangramom, dzieci opanowują koncepcje geometryczne, takie jak rozmiar, wzór, kształt, obszar, kąty i zgodność. Łamigłówka wspiera dziecięcą wyobraźnię, pobudza umysł do pracy. Kolorowe, ilustrowane karty ćwiczeń, dołączone do zestawu, pomagają w ułożeniu wzorów, rozwijają umiejętności logicznego myślenia i rozwiązywania problemów. Dzieci mogą również wymyślać swoje wzory, kształty, układać figury. Piankowy zestaw tangramów zawiera 16 dwustronnych, wielokolorowych kart do układania, zestaw 7 figur geometrycznych (puzzli) z pianki i przewodnik z podpowiedziami wzorów możliwych do ułożenia. Za pomocą tangramu można ułożyć tysiące obrazków, sylwetek ludzi,zwierząt i przedmiotów. Tangram zapewnia wiele godzin świetnej zabawy.
Szczegółowe informacje o produkcie:
Gra o geometrii, w której dziecko uczy się kształtów poprzez praktyczną zabawę.
Łamigłówka pomaga dzieciom opanować koncepcje geometryczne.
Zestaw złożony z 23 wielobarwnych elementów.
Zestaw zawiera 16 dwustronnych, wielokolorowych kart do układania, zestaw 7 figur geometrycznych (puzzli) z pianki i przewodnik z podpowiedziami wzorów możliwych do ułożenia.
Wymiary kart: 19,5 cm x 23,5 cm.
Wymiary opakowania: 20 cm x 24,5 cm x 5,5 cm.
Kategoria wiekowa: 4+.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy