• Kategorie
  • Tajemnice Pętli - Maszyny, nasi przyjaciele

Wydawnictwo BLACK MONK
Oprawa twarda
159.53
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Średnia dostępność
Odkryj tajemnice, które kryje Pętla!
Krajobraz wypełniały maszyny, a cały ten złom łączył się ze stojącym w pobliżu budynkiem elektrowni. Na horyzoncie zawsze czaiły się gigantyczne wieże chłodzące, regularnie mrugające zielonymi światłami ostrzegawczymi. Po przyłożeniu ucha do ziemi można było usłyszeć bicie serca Pętli pomruk Gravitronu, głównego elementu technologii tak zaawansowanej, że wręcz magicznej, na której opierały się wszystkie prowadzone w Pętli eksperymenty.
Tajemnice Pętli to niezwykła gra fabularna przedstawiająca alternatywną wizję lat 80. XX wieku, gdzie na każdym kroku można spotkać latające statki i niesamowite roboty, a tajne rządowe eksperymenty oraz zagadkowe zjawiska burzą spokój codzienności. Zostań Mistrzem Gry i poprowadź przyjaciół przez pełną tajemnic oraz niebezpieczeństw opowieść lub stwórz własną postać i razem odkryjcie prawdę stojącą za niewiarygodnymi wydarzeniami.
Tajemnicze Pętle znajdują się w trzech lokalizacjach na wyspach szwedzkiego jeziora Melar, w amerykańskim Boulder City w stanie Nevada oraz w warszawskim Rembertowie. Stworzeni przez Was bohaterowie, pchani ciekawością, będą wpadać w tarapaty, z których mogą wydostać się dzięki swoim umiejętnościom i współpracy.
Zdumiewający świat Pętli został stworzony przez znanego artystę Simona Stlenhaga. Jego obrazy przedstawiające szwedzkie przedmieścia w latach 80. XX wieku, pełne fantastycznych maszyn i dziwnych bestii, zdobyły uznanie na całym świecie. Zarówno opis polskiej Pętli, jak i zdobiące go ilustracje zostały przygotowane przez polskich twórców specjalnie na potrzeby tej edycji.
Gra fabularna Tajemnice Pętli to połączenie Stranger Things i E.T. The Verge
Tajemnice Pętli zawierają wszystkie zasady potrzebne do rozgrywki oraz cztery scenariusze tworzące dłuższą kampanię Cztery pory szalonej nauki.
NAGRODY
Grę nagrodzono w 2017 roku prestiżowymi złotymi ENnie Awards w pięciu kategoriach:
Najlepsza gra
Najlepszy świat
Najlepsza oprawa graficzna
Najlepszy tekst
Produkt roku
INFORMACJE DODATKOWE
Liczba stron: 204
Wydruk: w kolorze
Okładka: twarda
Format: A4
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy