• Kategorie
  • Sword & Sorcery: Leże Vastaryous GALAKTA

Wydawnictwo GALAKTA
Grupa wiekowa 14+
Obudowa pudełko
Wymiary 285x288 mm
295.17
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało

Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry "Sword & Sorcery: Nieśmiertelne dusze".

Długo oczekiwane rozszerzenie i zakończenie kampanii Sword & Sorcery: Nieśmiertelne dusze.

W rozszerzeniu Sword & Sorcery Leże Vastaryous bohaterowie zostają oderwani od swego poprzedniego życia za sprawą czarnoksięskiej magii i sprowadzeni na nieznany ląd - na plażę czarnego piachu i popiołu na odległej, wulkanicznej wyspie, która okazuje się być leżem matki wszystkich smoków... potężnej Vastaryous i jej zajadłych smokowców!

To rozszerzenie reprezentuje najbardziej kluczowy moment kampanii Nieśmiertelne Dusze. Wreszcie wolni od wiążącego ich czaru, bohaterowie osiągają najwyższy poziom duszy. Zbrojni w nowe legendarne zdolności i wyposażenie, stają do walki z ogromną, pięciogłową smoczycą. Vastaryous to niesamowity główny wróg, którego działaniami zarządza się za pomocą kilku zwojów reprezentujących osobno każdy z chromatycznych smoczych łbów. W praktyce oznacza to naprawdę wyjątkowe, finałowe zadanie. Na dzielnych bohaterów, którzy pokonają Starożytną Czarną Królową, czeka zakończenie, które zapamiętają do końca swych dni!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy