• Kategorie
  • Roll Player: Potwory i Sługusy OGRY GAMES

Wydawnictwo Ogry Games
Format 22,5x31,5x5 cm
Oprawa plastikowa
Grupa wiekowa 10+
160.65
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 11.9
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 11.9
Kurier 15.9
Kurier (Pobranie) 19.9
Dostępność Mało
Roll Player w podstawowej wersji kończy się na stworzeniu postaci i podliczeniu gwiazdek reputacji. Gracz, który zdobędzie najwięcej punktów zwycięża. Rozszerzając grę o dodatek Potwory i Sługusy czeka Was jeszcze trudna walka z jednym z sześciu wymagających Potworów.
Co poza ostatecznym starciem oferuje rozszerzenie:
1) Nowe kości:
- dodatkowe kości atrybutów (po jednej w każdym kolorze),
- nowe kości wzmocnienia (przezroczyste, nie dają premii za kolor klasy, ale posiadają wartości 3-8 więc ułatwią Wam realizację celów atrybutów).
- teraz kości będą służyć nie tylko do budowania postaci. Do dyspozycji dostajecie bowiem 25 kości Walki - służących do walki z Potworami i Sługusami.
2) Nowe karty Rynku nowe umiejętności, cechy i broń, ale nie tylko. Pojawią się starożytne zaklęcia - Zwoje to zupełnie nowy rodzaj kart rynku. Działają zaraz po wykupieniu i oferują potężne wzmocnienia i premie. A może przyda Wam się również Plecak, w którym będziecie mogli przechować zbierane kostki i ułożyć je później na Swojej Karcie Postaci.
3) Polowanie na Sługusy, za które otrzymasz punkty doświadczenia, honor i ważne informacje, które pomogą w nadchodzącej walce z Potworami.
4) Karty Przygody z nich dowiesz się jakie są najsłabsze punkty Potwora, z którym będziesz musiał się zmierzyć na koniec gry, aby osiągnąć ostateczne zwycięstwo.
5) Znaczniki doświadczenia i Dziennik Bohatera teraz rozwijanie postaci sprawi jeszcze więcej frajdy - szykuje się namiastka RPGa, bo za zdobyte doświadczenie będziecie mogli na przykład wynająć do pomocy najemników :)
6) 12 nowych klas i 5 nowych ras oraz rozgrywkę dla piątego gracza.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy