• Kategorie
  • Relic: Tajemnica sektora Antian GALAKTA

Wydawnictwo GALAKTA
Grupa wiekowa 14+
Obudowa pudełko
155.92
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 11.9
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 11.9
Kurier 15.9
Kurier (Pobranie) 19.9
Dostępność Mało
Wkrocz do ponurej przyszłości 41. milenium.
Imperium Ludzkości rozciąga się na całą znaną galaktykę obejmując miliony światów.Mimo to, stoi na krawędzi zagłady.
Zdradliwe siły Chaosu chcą spaczyć ludzkość atakując zarówno z zewnątrz jak i od środka,a niekończące się inwazje śmiercionośnych obcych ras rozdzierają delikatne granice na strzępy. Jednak przeciwko wiecznej nocy dzielnie stają znękane siły i szlachetne zakony Imperium wiedzione niegasnącą wolą nieśmiertelnego Imperatora.
Odległy Sektor Antian doświadczył już wielu koszmarów i krwawych konfliktów, a mimo to nadciągają dla niego jeszcze mroczniejsze czasy. W okolicy otworzyła się szczelina w Osnowie i pod jej zgubnym wpływem plaga Chaosu i innych odrażających zjawisk rozprzestrzenia się w całym sektorze.
By sprostać temu zagrożeniu stawili się agenci Imperium: Kosmiczny Marine, Inkwizytor, Komisarz, Wolny kupiec i wielu innych. Jednak aby odnieść sukces, ci bohaterowie potrzebować będą umiejętności i uzbrojenia, odwagi i wiary, a nawet wsparcia starożytnych i potężnych relikwii. W grze Relic: Tajemnica Sektora Antian dwóch do czterech graczy wciela się w potężne postaci z uniwersum Warhammer 40,000 i dzielnie wyrusza, by chronić Sektor Antian przed nieuchronną zgubą. Wykonując misje i zwyciężając wrogów postacie zdobywają nagrody i doświadczenie zwiększając swoje szanse na pokonanie zła kryjącego się wewnątrz szczeliny w Osnowie, czymkolwiek by ono nie było.
Ocalisz ludzkość czy ulegniesz mocom Chaosu?
Zawartość pudełka:
Instrukcja Plansza 10 plastikowych popiersi postaci 4 plastikowe podstawki postaci 4 plastikowe znaczniki poziomu 16 plastikowych łączników do tarcz wskaźników 16 tarcz wskaźników życia i atrybutów 4 sześciościenne kości 40 żetonów postaci 55 żetonów ładunków 55 żetonów wpływów 4 plansze postaci 10 arkuszy postaci 5 arkuszy scenariuszy 30 kart Spaczenia 24 karty Misji 18 kart Relikwii 36 kart Mocy 24 karty Uzbrojenia 68 czerwonych kart Zagrożenia 68 niebieskich kart Zagrożenia 68 żółtych kart zagrożenia
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy