• Kategorie
  • Rach-ciach exclusive ALEX

Wydawnictwo ALEXANDER
Obudowa pudełko
Wymiary 305x295x75 mm
75.86
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 11.9
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 11.9
Kurier 15.9
Kurier (Pobranie) 19.9
Dostępność Średnia dostępność
Myślisz, że jesteś szybki? Myślisz, że masz dobrą pamięć? Rach Ciach i przekonasz się czy masz rację!
W tej grze liczy się nie tylko szybkość, ale także dokładność i dobra pamięć. Układanie kolorowych wzorów tylko na pierwszy rzut oka wydaje się proste, ale pod presją czasu i innych graczy będzie nie lada wyzwaniem.
Na czym polega gra Rach Ciach?
Każdy z uczestników zabawy otrzymuje do dyspozycji plastikowy drążek wbity w podstawkę, na której układamy zestaw sześciu kolorowych kul z dziurką. Na środku stołu kładziemy planszę z pionkami, talię kart oraz dzwonek. Na kartach znajdują się przezabawne ilustracji składające się z układu od 3 do 6 kolorów odpowiadających kolorowi kul, które znajdują się w posiadaniu graczy. Zadanie polega na tym, aby po odsłonięciu karty każdy z graczy jak najszybciej ułożył na swoim słupku wskazaną na karcie konfigurację. Ten kto pierwszy wykona zadanie, informuje o tym innych graczy sygnałem dźwiękowym uzyskanym poprzez uderzenie w dzwonek. Osoba, której się to uda, przesuwa swój pionek na planszy. Cała zabawa tkwi w tym, że odczytanie kolorów na karcie wymaga spostrzegawczości a kształt kulek i tempo rozgrywki prowokuje ich uciekanie. Wszystko to razem jest gwarancją wspaniałej zabawy i salw śmiechu.
Zawartość opakowania
plansza do gry, pionki 5 szt, czerwone kostki 5 szt., fioletowe kostki 5 szt, czarne kostki 5 szt, zielone kostki 5 szt., niebieskie kostki 5 szt., żólte kostki 5 szt., karty 55 szt., podstawki 5 szt., rurki 5 szt., kamień celtycki 1 szt., dzwonek 1 szt., instrukcja.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy