• Kategorie
  • Portugues a Valer 1 A1 podręcznik + audio online

Wydawnictwo Lidel
Autor Ana Tavares, Sofia Rente
Stron 244
Rok wydania 2023
Oprawa broszurowa
169.95
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Mało
ISBN 9789897527388

Nowa metoda nauczania języka portugalskiego skierowaną do dorosłych i młodzieży Portugues a Valer.

Jako następca bestsellera Portugues XXI, Portugues a Valer jest przeznaczony dla osób dorosłych i młodzieży, którzy uczą się portugalskiego.

Bazując na ponad 30-letnim doświadczeniu wydawnictwo Lidel w opracowywaniu materiałów do nauczania PLE oraz w wyniku ogromnego doświadczenia naszych autorek, Any Tavares - autorki Portugues XXI i Sofii Rente - autorki Verbos no Pastado i Expressoes Idiomticas Ilustradas, opracowaliśmy solidną i nowoczesną metodę.

Metoda charakteryzuje się atrakcyjnym układem graficznym, przejrzystością treści, różnorodnymi ćwiczeniom, oryginalnymi plikami audio i wideo. Kładzie nacisk na motywację do nauki każdego ucznia coraz bardziej cenionego języka portugalskiego.

Portugues a Valer 1 to pierwszy tom nowej metody nauczania języka portugalskiego Lidel, przeznaczony dla poziomów od A1 do B1, dla dorosłych i młodych odbiorców, różnych narodowości, uczących się języka portugalskiego jako języka obcego lub drugiego, którym można się posługiwać w różnyh kontekstach.

Poziom A1: + 100 godzin pracy + 580 ćwiczeń i ćwiczeń + 120 nagrań audio i wideo

Księga Ucznia zawiera:

8 rozdziałów o aktualnej tematyce i językiem dostosowanym do aktualnego poziomu ucznia. Zapewnia zrównoważone przyswajanie wszystkich umiejętności, z naciskiem na mówienie i rozumienie ze słuchu;

4 sekcje powtórkowe (Punkt Sytuacyjny) z ćwiczeniami utrwalającymi, w których uczeń może ocenić swoje postępy, korzystając z odpowiedzi znajdujących się na końcu podręcznika;

4 sekcje związane z kontekstem zawodowym (Świat pracy) zapewniające studentowi podstawową wiedzę w tym obszarze;

4 sekcje dotyczące krajów portugalskojęzycznych na świecie (Świat języka portugalskiego) w celu ekspansji kulturalnej;

Glosariusz w języku niemieckim, hiszpańskim, francuskim, angielskim i mandaryńskim;

Oryginalne i różnorodne materiały audiowizualne (audio i wideo), profesjonalnie wyprodukowane, w celu udoskonalenia zakresu narzędzi edukacyjnych udostępnianych uczniom (dostępne do pobrania pod adresem www.lidel.pt/pt/download-conteudos/).

Zeszyt ćwiczeń z testami zawiera:

Ćwiczenia utrwalające pracę poszczególnych jednostek Księgi Ucznia wraz z odpowiednimi rozwiązaniami;

Innowacyjna organizacja z arkuszami uporządkowanymi tematycznie dla wszystkich przedmiotów w jednostkach, z objaśnieniami i ćwiczeniami, które pozwalają nie tylko na skoordynowaną pracę z Księgą Ucznia, ale także na efektywne samodzielne korzystanie z niej;

8 szybkich testów powtórkowych, zawierających ćwiczenia do pracy nad kilkoma treściami jednocześnie, z cytatami przedstawionymi do samooceny postępów w nauce.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy