• Kategorie
  • Paranormalni Detektywi

Wydawnictwo Lucky Duck Games Polska
Grupa wiekowa 12+
Obudowa pudełko
Wymiary 300x300x60 mm
91.99
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier 18
Dostępność Średnia dostępność

Paranormalni Detektywi to gra imprezowa z elementami dedukcji. Jeden z graczy odgrywa rolę Ducha niedawno zmarłej osoby, podczas gdy pozostali gracze wcielają się w Paranormalnych Detektywów, którzy starają się odkryć, w jaki sposób ofiara zmarła. Używając swych zdolności medium, Detektywi będą komunikować się z Duchem, zadając pytania dotyczące szczegółów zbrodni. Duch odpowiada na różne dostępne dla zjawy sposoby, między innymi układając Sznury Wisielca, zagrywając Karty Tarota, układając na Tabliczce słowne zagadki czy też kierując ręką rysującego Detektywa!

Dostępna jest darmowa aplikacja (IOS, Android), która oferuje nowe Karty Historii. Jeszcze więcej tajemniczych spraw do rozwiązania!

    o Gra imprezowa.
    o Dużo czarnego humoru.
    o Dedukcja i kalambury.

Otwierasz oczy i doznajesz największego szoku w swoim życiu - ono właśnie dobiegło końca, a Ty jesteś zawieszonym w powietrzu duchem! Przerażony patrzysz w dół na własne ciało i dostrzegasz, że dziwna grupa nieznajomych zgromadziła się wokół Twoich doczesnych szczątków, przyglądając się im z fascynacją. To... detektywi! To dobrze, teraz musisz jedynie znaleźć sposób na nawiązanie z nimi kontaktu! Naprowadź ich na trop mordercy, by sprawiedliwości mogło stać się zadość!


ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:
1 Planszę Główną
35 Kart Interakcji
17 Kart Tarota
3 Karty Interakcji Ducha
28 Kart Historii
5 Zasłonek Detektywów
5 Arkuszy Detektywów
1 Arkusz Ducha
1 Pergamin
6 Markerów
2 Sznury Wisielca
5 Wskaźników Rozmów
10 Wskaźników Obrażeń
3 Wskaźniki Duchomierza


Wiek: 12+
Liczba graczy: 2-6
Czas gry: 45 minut

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy