• Kategorie
  • Osadnicy: Poprzez Historię PORTAL

Wydawnictwo PORTAL GAMES
Grupa wiekowa 10+
Obudowa pudełko
101.96
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 11.9
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 11.9
Kurier 15.9
Kurier (Pobranie) 19.9
Dostępność Średnia dostępność
Poprzez Historię to dodatek do Osadników Narodzin Imperium, który wprowadza nowy tryb gry: kampanię w Otwartym Świecie, w której gracze dążą do jak najszybszego przeprowadzenia swojego Imperium przez trzy kolejne Ery, od Starożytności do Czasów Współczesnych.
Gra w Świecie Otwartym oznacza, że nie musisz zawsze grać z tą samą grupą graczy, a wasze Imperia mogą znajdować się w innych Erach podczas rozgrywki. Podkreślmy jeszcze raz: możesz mieć za sobą 10 rozgrywek i wspaniałe Imperium z wieloma Prowincjami, a twoi przeciwnicy mogą być ledwo po 2 rozegranych partiach i być jeszcze w Erze Starożytnej z dość skromnym zasobem kart. To nie szkodzi!
Nadal możecie grać razem, a gra doskonale się skaluje, bo bardziej rozbudowane Imperium to też większe koszta jego utrzymania. Ogromna władza to też wielka odpowiedzialność, a zobowiązania mogą pociągnąć cię na dno jak kotwica. Mieć więcej, to nie zawsze znaczy wygrać trzeba jeszcze mądrze tym zarządzać. Tym Poprzez Historię różni się od standardowych gier typu Legacy by zagrać kampanię nie zawsze musisz zbierać się w tym samym gronie. Gra w otwartym świecie jest taka jak historia: nowe imperia powstawały i wzmacniały się poprzez wieki, podczas gdy inne już prężnie działały.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy