• Kategorie
  • Odmęty grozy: Otchłań REBEL

Wydawnictwo Rebel
Grupa wiekowa 14+
Obudowa pudełko
Wymiary 295x295 mm
339.24
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Średnia dostępność

Podróż stała się jeszcze bardziej ryzykowna

Istoty, które jako pierwsze wtargnęły na pokład parowca SS Atlantica, stanowiły zaledwie forpocztę. Teraz przebudziły się monstra z głębin Ludzie muszą zmobilizować wszystkie siły, by wygnać je z powrotem w podmorską otchłań. Pasażerowie są już jednak świadomi niebezpieczeństwa i można znaleźć wśród nich sojuszników, którzy pomogą w walce o przetrwanie. Mimo to los uczestników rejsu wisi na włosku.

Odmęty grozy: Otchłań to rozszerzenie, w którym na parowiec Atlantica i zmierzających do Bostonu podróżnych czeka jeszcze głębsza bezdeń potworności. Z odmętów oceanu wynurzają się nowe, przerażające monstra, gotowe w każdej chwili zaatakować statek, a wzburzone wody tylko czekają, aby pochłonąć nieostrożnych pasażerów. Nowe zdradzieckie występki mogą uniemożliwić dalszy rejs, a dzięki dwukrotnie większej talii Mitów podróżujący Atlanticą muszą co rusz mierzyć się z nowymi zagrożeniami.

Na szczęście ludzie na pokładzie statku mogą liczyć na nowe formy wsparcia. Oprócz ośmiu nowych postaci gracze mają teraz do dyspozycji karty sojuszników, którzy poruszają się po statku niezależnie i dokładają wszelkich starań, by parowiec nie zatonął. Nowe karty preludium zmieniają w najróżniejszy sposób warunki na początku gry, pozwalając dowolnie dostosować poziom trudności. Dodatkowe umiejętności, przedmioty i zupełnie nowe karty atutów sprawiają, że walka o przetrwanie Atlantiki jest zaciekła jak nigdy dotąd!

Zawartość:

instrukcja

3 plastikowe figurki monstrów

8 arkuszy postaci

3 arkusze pomocy do rozszerzenia

3 arkusze pomocy zdrajcy

6 arkuszy pomocy gracza

8 pionków postaci

żeton monstrum

2 nakładki

15 kart preludium

4 karty monstrów

72 karty Mitów

8 kart Mitów odnoszących się do postaci

2 karty tytułów

12 kart sojuszników

10 kart zaklęć

10 kart nawigacji

11 kart przedmiotów

2 karty uszkodzeń statku

8 kart wyczynów

35 kart umiejętności

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy