• Kategorie
  • Ochrona danych osobowych Aktualne problemy i nowe wyzwania

Wydawnictwo WOLTERS KLUWER
Autorzy Konarski Xawery, Sibiga Grzegorz
Okładka MIĘKKA
Data publikacji 2015-09-04
Ilość stron 313
Kod producenta WOLT
53.15
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 11.9
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 11.9
Kurier 15.9
Kurier (Pobranie) 19.9
Dostępność Średnia dostępność
ISBN 9788375261974
Od 1999 r. administratorzy bezpieczeństwa informacji spotykają się na cyklicznych kongresach organizowanych przez European Network Security Institute. W ubiegłym roku odbył się jubileuszowy X Kongres Administratorów Bezpieczeństwa Informacji. Jego celem było omówienie podstawowych problemów ochrony danych osobowych, którymi zajmują się administratorzy podczas wykonywania swoich zadań. W kongresie - oprócz licznej reprezentacji środowiska administratorów bezpieczeństwa informacji - wzięli udział przedstawiciele judykatury i krajowych ośrodków naukowych, a także eksperci organizacji przedsiębiorców.
W niniejszym zbiorze znajdują się referaty przygotowane na X Kongres Administratorów Bezpieczeństwa Informacji ˙oraz teksty opracowane później, stanowiące rozwinięcie tematów poruszanych w trakcie tego spotkania. Podejmują one szeroki zakres zagadnień dotyczących ochrony danych osobowych, obejmujących:
* prawne zasady przetwarzania danych,
* działalność Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych
* oraz organizacyjne aspekty wykonania przepisów prawa.
Ze względu na dobór tematów książka adresowana jest do osób zainteresowanych problematyką od strony naukowej oraz zawodowo zajmujących się wykonywaniem obowiązków określonych w przepisach o ochronie danych osobowych.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy