• Kategorie
  • Match World Football Stars

Wydawnictwo Winning Moves
Grupa wiekowa 4+
Obudowa pudełko
Wymiary 267x267 mm
96.21
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Średnia dostępność

Gra Top Trumps Match.

Jeżeli lubisz szybkie i emocjonujące gry, to Match jest właśnie dla Ciebie! To doskonała gra, w której liczy się nie tylko logiczne myślenie oraz spryt, ale również szczęście! Top Trumps Match to rozbudowana gra, przypomina kółko i krzyżyk oraz statki, gdzie dwóch graczy rywalizuje ze sobą nie widząc nawzajem swoich plansz. Chcesz wygrać? Ułóż MATCH, czyli rząd 5 jednakowych postaci, kombinuj tak, aby pokrzyżować szyki przeciwnikowi!

Kompaktowe opakowanie gry Match to zaleta, dzięki której szybko sprzątniesz kostki po zakończonej rozgrywce. Praktyczny futerał pozwoli Ci z łatwością zabrać grę Match w każdą podróż.

Wybierz jednego z 15 bohaterów spośród piłkarzy światowaj klasy i zmierz się z przyjaciółmi. Rozegraj mecz z takimi sławami jak Harry Kane, Paul Pogba czy Leo Messi. Ułóż linię pięciu jednakowych postaci jako pierwszy. Czy będzie to Twój ulubiony zawodnik? Sprawdź czy uda Ci się wygrać 5 rund i zostać zwycięzcą całej rozgrywki.

Zasady gry Top Trumps World Football Stars.

  1. W grze Match jest jeden cel ułożyć 5 jednakowych kostek w rzędzie pionowym, poziomym lub na ukos!
  2. Rozmieść wszystkie kostki w taki sposób, aby w żadnym rzędzie nie było więcej niż dwie takie same kostki. Następnie potasuj karty i rozdaj każdemu z graczy po dwie, ale pamiętaj, kart nie wolno podglądać!
  3. Rozgrywkę rozpoczyna młodszy gracz, wypychając kostkę w lewym górnym rogu na drugą stronę planszy. Następnie drugi gracz bierze tę kostkę i wypycha inną dowolną kostkę na stronę przeciwnika. Pamiętaj - nie możesz użyć tego samego miejsca, z której Twój przeciwnik właśnie wypchnął jedną z kostek! Tę czynność należy powtarzać do momentu, gdy jeden z graczy krzyknie MATCH! Oznacza to, że ułożył rząd jednakowych postaci w pionie, poziomie lub na ukos!
  4. Jednak uważaj, jeśli okaże się, że przeciwnik w swoich kartach będzie miał postać, którą ułożyłeś - zabiera Ci zwycięstwo i wygrywa grę!

Zawartość:

  • 25 kostek.
  • 15 kart.
  • Zamykana, plastikowa plansza.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy