• Kategorie
  • Match Jurassic World

Wydawnictwo Winning Moves
Grupa wiekowa 4+
Obudowa pudełko
96.21
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Średnia dostępność

TOP TRUMPS Match Jurassic World

RAWR! Czas na rozgrywkę z dreszczykiem emocji - TOP TRUMPS Match Jurassic World! Wylosuj karty i ułóż kostki z jednakowym wizerunkiem dinozaura w rzędzie pionowym, poziomym lub na ukos. Miej się na baczności! Jeśli przeciwnik wylosował kartę z wizerunkiem, który znajduje się w Twoim ukończonym rzędzie - przejmuje punkty! 


Zasady gry

Celem gry jest ułożenie 5 jednakowych kostek w rzędzie pionowym, poziomym lub na ukos. Przed rozpoczęciem rozgrywki rozdaj każdemu graczowi po dwie karty z postaciami. Karty drugiego gracza powinny pozostać nieznane! Rozgrywkę rozpoczyna młodszy gracz, wypychając kostkę w lewym górnym rogu planszy. Drugi gracz, używając kostki, która wypadła na jego stronę, wypycha kolejną. Gracz, który ułoży jednolity rząd pionowy, poziomy lub ukośny - wykrzykuje MATCH i wygrywa. Uwaga! Zwycięstwo może zostać przejęte, jeśli przeciwnik dysponuje kartą z ułożoną postacią.


Jurassic World dla najmłodszych

Szukasz prezentu dla czterolatka z motywem Jurassic World? Wybierz grę planszową, która nie tylko zajmie Twojego przedszkolaka, ale pomoże rozwinąć nowe umiejętności! Wertykalna gra planszowa dzięki prostym zasadom i dynamicznej rozgrywce przypadnie do gustu wszystkim fanom dinozaurów. Graj z maluchami już od 4 roku życia!


Zawartość

zamykana, plastikowa plansza

25 kostek

15 kart


Specyfikacja

liczba graczy: 2

wiek: 4+

czas gry: 15 minut

język wydania: polski


Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy