• Kategorie
  • Małe DUŻE wyzwania

Wydawnictwo Królak Karina i Paweł
Grupa wiekowa 13+
Obudowa pudełko
Wymiary 145x106 mm
113.40
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Średnia dostępność

Zagraj w małe DUŻE wyzwania - wyjątkową grę, która zmieni życie Twoje i Twoich bliskich na lepsze!

Cel gry

Ta gra to klucz do odważniejszego i pełniejszego życia. Dzięki niej zbudujesz zdrowe nawyki, odkryjesz swój potencjał i wzmocnisz relacje z bliskimi. Gra jest niespotykanym wcześniej na rynku połączeniem rozrywki i rozwoju.

Dla kogo?

małe DUŻE wyzwania zostały stworzone dla dorosłych i młodzieży. Możesz grać z rodziną, przyjaciółmi lub samemu, choć razem zawsze raźniej!

Jak grać?

W grze czekają na Ciebie karty z inspirującymi wyzwaniami, które podejmujesz indywidualnie lub wspólnie z innymi graczami. Zadania dotyczą trzech kategorii: zdrowia, rozwoju osobistego i relacji. Za każde zrealizowane wyzwanie otrzymujesz nagrodę. Co więcej, jeśli chcesz pogłębić wiedzę w wybranym zagadnieniu, na kartach zostały zamieszczone kody QR, które dają dostęp do wirtualnych materiałów edukacyjnych i inspirujących treści. Szczegółowe zasady i warianty gry znajdziesz w instrukcji.

Doskonały prezent!

Jeśli chcesz podarować niezwykły prezent sobie lub najbliższym to właśnie go znalazłaś/eś!

"małe DUŻE wyzwania" to droga do tworzenia lepszego i bardziej satysfakcjonującego życia. Grajcie razem, by wspólnie doświadczyć nowej, jakościowej przygody, albo regularnie, by stale się rozwijać. Daj sobie szansę na przemianę i wyjątkową zabawę. Sięgnij po "małe DUŻE wyzwania" już teraz!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy