• Kategorie
  • Kocie Królestwa

Wydawnictwo Bored Games
Grupa wiekowa 14+
Obudowa pudełko
Wymiary 240x240 mm
209.44
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Średnia dostępność

Tron i wszelkie prawa do królestwa chcę przekazać jednemu z moich kociąt. Któremu? O tym zadecyduje turniej. Każdy z dziedziców otrzyma własną ziemię oraz poddanych i będzie musiał wykazać, jak dobrze potrafi rządzić. Ten, który zrobi to najlepiej, otrzyma prawo do tronu.

- Zdobywaj nowe terytoria i przekonaj się co skrywają

- Zarządzaj swoim królestwem, stawiaj nowe budynki i rozwijaj swoje ziemie

- Obdaruj królową najhojniejszą daniną i udowodnij, że to ty jesteś odpowiednim następcą tronu

"Kocie Królestwa" to gra w której gracze starają się rozbudować swoje własne krainy zdobywając nowe terytoria, eksplorując je w poszukiwaniu skarbów i rozbudowując o nowe budynki.

Celem gry jest stworzenie najlepszej i najefektywniej zarządzanej krainy, która pozwoli uzyskać największy dochód i dostarczyć jak największą daninę dla Królowej - a ten kto tego dokona, zostanie nowym Królem.

Gra opiera się na mechanice budowanie własnego silnika - gracze za zgromadzone złoto i zasoby mogą kupować nowe karty budynków i rozbudowując własną krainę zwiększać jej możliwości ekonomiczne.

Wykorzystuje również mechanikę worker placement - wysyłając własnych Magnatów do poszczególnych miejsc możemy skorzystać z ich specjalnych umiejętności oraz uruchamiać zdolności budynków.

Możemy również przydzielać naszych poddanych do pracy w wyznaczonych miejscach aby pozyskać zasoby lub specjalne efekty.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy