• Kategorie
  • Injustice. Bogowie pośród nas. Rok drugi

Wydawnictwo EGMONT
Autor praca zbiorowa
Stron 312
Rok wydania 2022
Oprawa twarda
87.99
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier 18
Dostępność Średnia dostępność
ISBN 9788328154957
Superman był największym ziemskim bohaterem. Nie mógł jednak ochronić domu, żony ani rodziców przed Jokerem. Postanowił, że jedyną drogą do zaprowadzenia pokoju na Ziemi będzie zakończenie wszystkich konfliktów. Zaczął od przebicia pięścią piersi Jokera. A później poszerzał skalę działań.
Batman pozostaje wierny przekonaniu, że każdy zasługuje na uczciwy proces, niezależnie od rozmiaru popełnionych zbrodni. Obecnie prowadzi ruch oporu, który przeciwstawia się autorytarnym rządom byłego przyjaciela. Członkowie Korpusu Zielonych Latarni zauważyli drastyczne zmiany, jakie zaszły na Ziemi, i wyruszają na nią z zamiarem interwencji. Superman ma jednak ważne pytanie, które chce zadać ich przywódcom: dlaczego pozwolili na zagładę Kryptona?
Komiks równie wypełniony akcją jak fenomenalna gra, która była inspiracją do jego powstania. Injustice: Bogowie Pośród Nas Rok Drugi opowiada historię świata, w którym istoty o niemal boskich mocach próbują zaprowadzić porządek. Scenarzysta Tom Taylor (DCeased, Suicide Squad: Zła Krew) oraz rysownicy Bruno Redondo (Batman: Arkham Unhinged) i Mike S. Miller (A Game of Thrones) oraz cała rzesza znakomitych artystów zapraszają do lektury drugiego tomu bestellerowej serii.
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach w formie cyfrowej jako Injustice: Gods Among Us Year Two #124, a później drukowanej jako Injustice: Gods Among Us Year Two #112 i Injustice: Gods Among Us Year Two Annual #1.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy