• Kategorie
  • Horror w Arkham LCG: Zapomniana era GALAKTA

Wydawnictwo GALAKTA
Grupa wiekowa 14+
Obudowa blister
119.51
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier 18
Dostępność Mało

Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest gra Horror w Arkham Gra Karciana.

,,Raz jeszcze udałem się w głąb posępnych ruin kryjących się wśród piasków...

- H. P. Lovecraft, ,,Zapomniane miasto"

Wydaje się nam, że znamy historię Ziemi, jednak istnieją tajemnice, które są starsze niż ludzka pamięć i prawdy, które zachwiałyby naszym postrzeganiem wszechświata. Kiedy słynny historyk Alejandro Vela odkrył jedną z takich tajemnic - ruiny pradawnego miasta Azteków - zapoczątkował ciąg wydarzeń, które mogą doprowadzić do poznania natury samego czasu.

W Zapomnianej erze 1-4 badaczy dołączy do ekspedycji badającej azteckie ruiny i zapuści się w głąb niebezpiecznych lasów deszczowych i niezbadanych pieczar. Zdołają przetrwać tę ryzykowną wyprawę czy może spotka ich marny koniec? To rozszerzenie zawiera dwa pierwsze scenariusze z kampanii Zapomniana era.

W pudełku znajdują się również nowi badacze i karty graczy, które zwiększą różnorodność tworzonych talii i możliwości oferowane przez grę. Horror w Arkham: Gra karciana to gra kooperacyjna, w której gracze wcielają się w badaczy tajemnic i odkrywają przerażające sekrety nie z tego świata.

Horror w Arkham: Gra karciana to gra kooperacyjna, w której gracze wcielają się w badaczy tajemnic i odkrywają przerażające sekrety nie z tego świata.

Informacje podstawowe:
Liczba graczy: 1 - 2
Czas gry: 60 - 120 min
Ograniczenie wiekowe: 14+

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy