• Kategorie
  • Gremlins Inc.

Wydawnictwo Czacha Games
Grupa wiekowa 12+
Obudowa pudełko
Wymiary 235x155x55 mm
109.48
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 11.9
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 11.9
Kurier 15.9
Kurier (Pobranie) 19.9
Dostępność Mało
Gremlins Inc. to psikuśna gra karciana, w której klimatyczne ilustracje i mechanika wciągają nas w świat gremlińskich porachunków.W grze karcianej Gremlins Inc. gracze wcielają się w rolę samolubnych i skorumpowanych gremlinów, którzy dążą do osiągnięcia największego prestiżu za wszelką cenę poprzez realizację własnych projektów. To gra pełna strategii oraz złośliwości, gdzie zakłócanie i burzenie projektów innych graczy jest podstawą zwycięstwa!
Karty Akcji
74 karty akcji w rozmiarze 70x110 mm, dzięki którym będziesz mógł realizować swoje projekty, uprzykrzać życie innym graczom, a także mocno blefować. Karty posiadają świetne klimatyczne grafiki, które pozwalają wczuć się w konkretną akcję. Mają kilka zastosowań: działają jako akcja, jako zasób do realizacji projektu oraz jako zapłata za wykonanie potężniejszej akcji.
Karty Projektów
Dzięki kartom projektów będziesz powiększał swój prestiż. Każda karta posiada odpowiednią liczbę punktów prestiżu, które otrzymasz za zrealizowanie danego projektu. Karty te posiadają również unikatową akcję, która zostaje odpalona w momencie ukończenia tego projektu. Im więcej punktów prestiżu do zdobycia, tym większe wymagania do zrealizowania danego projektu.
Karty Projektów Trwałych
Projekty trwałe to karty, których działanie jest permanentne. Kiedy trwały projekt zostanie zrealizowany, umieszczona na nim akcja będzie działała do końca rozgrywki w opisanym na karcie momencie np. przy realizacji innego projektu. W grze znajdziemy 12 różnych kart projektów trwałych.
Żetony prestiżu
W grze wyróżniamy dwa rodzaje żetonów punktacji: 1 punkt oraz 5 punktów. Służą one do oznaczenia aktualnego poziomy prestiżu każdego z graczy. W wersji podstawowej żetony wykonane będą z grubej tektury.
Instrukcja
Instrukcja w języku polskim przedstawiająca zasady rozgrywki oraz różne warianty gry. Znajdziecie tutaj również opis symboli znajdujących się na kartach.
Plastikowa wkładka do pudełka
Plastikowa wkładka do pudełka ułatwia przechowywanie wszystkich elementów gry. Została podzielona na 3 sekcje - dwie z nich dla kart oraz jedna na żetony.
Dodatkowe karty Akcji
Do gry podstawowej dołączymy 2 dodatkowe karty Akcji, dzięki którym w grze będziecie mieli większe możliwości uprzykrzania życia swoim przeciwnikom.
Dodatkowe karty Projektów
Do gry podstawowej dołączymy 2 karty Projektów. Dzięki nim będziecie mogli zdobywać kolejne punkty prestiżu i zagrywać wredne i bezlitosne dla przeciwników akcje.
Dodatkowe karty Akcji (Cel społecznościowy)
Do gry podstawowej dołączymy 2 dodatkowe karty Akcji, dzięki którym w grze będziecie mieli wieksze możliwości uprzykrzania życia swoim przeciwnikom.
PODSTAWOWE INFORMACJE
Liczba graczy: 2-6 osób
Wiek: od 12 lat
Czas gry: ok. 60 minut
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy