• Kategorie
  • Dune (edycja polska)

Wydawnictwo SLOYCA
Grupa wiekowa 12+
Obudowa pudełko
195.46
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 11.9
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 11.9
Kurier 15.9
Kurier (Pobranie) 19.9
Dostępność Średnia dostępność

Wyobraź sobie, że możesz kontrolować siły szlachetnej rodziny, gildii lub zakonu religijnego na jałowej planecie, która jest jedynym źródłem najcenniejszej substancji w znanym wszechświecie.

Wyobraź sobie, że możesz przepisać scenariusz jednej z najsłynniejszych książek science fiction wszechczasów. Witamy w uznanej, 40-letniej grze planszowej, która pozwala odtworzyć niesamowity świat Diuny Franka Herberta.

W Diunie zostaniesz przywódcą jednej z sześciu wielkich frakcji. Każdy chce kontrolować najcenniejszy zasób we wszechświecie - melanż, tajemniczą przyprawę, którą można znaleźć jedynie za wielką cenę na planecie Diuna. Jak mówi Duke Leto Atreides ,,Wszystko blaknie przed melanżem. Garść przypraw kupi dom w Tupile. Nie można go wyprodukować, trzeba go wydobywać na Arrakis. Jest wyjątkowy i ma prawdziwe właściwości geriatryczne ". A bez melanżu podróże kosmiczne byłyby niemożliwe. Tylko poprzez połknięcie uzależniającego narkotyku, Sternik Gildii może nadal doświadczać wizji przyszłości, umożliwiając mu wyznaczenie bezpiecznej ścieżki przez hiperprzestrzeń.

Kto będzie kontrolował Diunę? Zostań jednym z bohaterów książki i za pomocą przynależnej frakcji zdecyduj o jej losie.

Liczba graczy: 2-6 osób

Wiek: od 12 lat

Czas gry: ok. 120 minut

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy