• Kategorie
  • Diagnoza psychoanalityczna

Wydawnictwo GWP
Autor McWilliams Nancy
Stron 480
Rok wydania 2021
Oprawa twarda
140.10
szt. Do przechowalni
Realizacja 3-5 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 21
Dostępność Mało
ISBN 9788374898898
Nowe, zaktualizowane i rozszerzone wydanie cenionej publikacji!
W nowym wydaniu Diagnozy psychoanalitycznej Nancy McWilliams przeszła samą siebie. Pierwsza edycja zasłużenie uważana za klasyk była integracyjnym majstersztykiem, a druga jest jeszcze lepsza. [] Jest to jednocześnie niezbędne źródło wiedzy dla początkujących terapeutów oraz cenne narzędzie dydaktyczne i obszerne źródło wskazówek dla doświadczonych klinicystów.
dr David J. Wallin
W książce w przystępny sposób przedstawiono psychoanalityczną teorię osobowości i jej implikacje praktyczne. Autorka omawia główne typy charakteru i tłumaczy, jak poznanie indywidualnej struktury osobowości pacjenta powinno kształtować uwagę terapeuty i styl interwencji terapeutycznej. Opis uzupełnia licznymi przykładami z własnej praktyki klinicznej. Podręcznik stanowi nieocenione źródło wiedzy zarówno dla profesjonalistów, jak i dla studentów. Uzupełnione i zaktualizowane wydanie odzwierciedla rozwój badań z zakresu psychoanalizy.
Jest to książka dla wszystkich klinicystów, którzy chcą dogłębnie zrozumieć swoich klientów oraz pomóc im wieść bogatsze i bardziej autentyczne życie. Nancy McWilliams syntetyzuje stuletnią wiedzę kliniczną, oferując ją w formie przystępnej i użytecznej dla terapeutów o dowolnej teoretycznej perswazji. Pierwsze wydanie Diagnozy psychoanalitycznej zyskało status klasyka, drugie jest wyjątkowo przejrzyste i mistrzowskie.
dr Jonathan Shedler
Department of Psychiatry, University of Colorado School of Medicine
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Wydawcy